خیانت و تعهد, مهارت های زندگی

نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد

نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد
4.6/5 - (12 امتیاز)

آیا تا به حال عاشق شده اید؟ آیا می دانید عشق چیست؟ عشق احساسی وصف نشدنی همراه با جاذبه ای شدید می باشد. احساس عشق و دوست داشتن تنوع های زیادی دارد و در بعضی از مواقع عشق بیش از حد به یک نفر انقدر تند و غیر عادی است که ممکن است خطرناک و زیان آور باشد و گاهی هم خوب و فوق العاده می باشد. در کل عشق یک احساس و باور لطیف به یک نفر است و هنگام انتخاب شریک زندگی تان این حس به سراغتان خواهد آمد. به عبارتی دیگر عشق را می توانیم به یک احساس غیر قابل توصیف و عمیق تشبیه کنیم که یک فرد این حس را در یک رابطه دو نفره با شریک خود تقسیم خواهد کرد. خیلی از افراد حس عشق را با سایر حس های زودگذر اشتباه می گیرند و هنگام انتخاب شریک زندگیشان دچار تردید می شوند اما با شناخت و درک صحیح عشق به راحتی و درستی می توانید همسر زندگی خود را انتخاب کنید و تشکیل زندگی دهید. در ادامه این مقاله قصد داریم درمورد نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد و بلعکس صحبت کنیم.

رفتار اقایان بیانگر همه چیز

اگر می خواهید بدانید نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد چیست ابتدا باید بدانید که خانم ها و اقایان از لحاظ رفتاری تفاوت های بسیار زیادی با یکدیگر دارند و با یکدیگر اصلا قابل مقایسه نیستند. به همین علت در صورت مشاهده کوچکی اختلاف نباید نگران باشید زیرا طبیعی است اما برخی از مردان رفتارهایی از خود نشان می دهند که هر جور هم فکر کنید باز هم مقصر شما نیستید و این خود مردان هستند که مقصر اصلی هستند.

این جور مردان برای شریک زندگی خود حتی ذره ای ارزش قائل نیستند که با حرف زدن اختلاف خود را بخواهند حل کنند بلکه سعی می کنند با رفتار و کردار خود همسرشان را ناراحت کنند. این شرایط در صورت ادامه داشتن نگران کننده است و برای حل این اختلافات حتما باید تغییراتی را ایجاد کنید. این تغییرات می تواند نحوه عملکرد شما در خانه و نحوه مواجه شدن با رفتار سرزنش کننده همسرتان باشد.

نشانه های مرد عاشق

نشانه های مرد عاشق

نشانه های عشق واقعی در شریک زندگیتان

از کجا نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد و عاشق اوست را بدانیم؟ عشق یک حس عجیب و دلنشین است که در نگاه اول نمی توانیم این حس را در وجود یک نفر تشخیص دهیم اما نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد را می توانیم بررسی کنیم و از این طریق عشق را در وجود او پیدا کنیم. در اکثر مواقع بسیاری از خانم ها درگیر احساسات خود می شوند و احساسشان جلوی منطق شان را می گیرد در نتیجه پس از مدتی متوجه می شوند که همسرشان او را دوست ندارد.

بنابراین قبل از بچه دار شدن و ادامه یافتن بیشتر زندگیتان باید نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد را بدانید تا جوانی خود را هدر ندهید. در ادامه ما به نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد به طور کامل پرداخته ایم تا با استفاده از این روش ها و راه ها بدانید که همسرتان تا چه حد دوستتان دارد. حتی در بسیاری از اوقات مردان تلاش های زیادی می کنند تا احساسشان برملا نشود اما در اصل چیز هایی وجود دارد که حتی مردان هم قادر به کنترل کردن آن نیستند.

[alert style=”warning”]مثلث عشق استرنبرگ

برای اینکه بفهمید همسرتان دوستتان دارد، و میزان صمیمیت، هوس و تعهد در رابطه تان را بسنجید کافیست در این تست رایگان شرکت کنید و از نتایج آن شگفت زده شوید[/alert]

نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد

با استفاده از روش ها و نکته هایی که در ادامه برای شما مطرح کرده ایم با نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد خواهید فهمید که همسرتان تا چه اندازه شما را دوست دارد. نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد عبارتند از :

 • به دنبال شاد کردن و خوشبخت کردن شماست

در عشق شما همواره در پی خوشبخت کردن شریک زندگی تان هستید و با خوشحالی او خوشحال و با ناراحتی او ناراحت می شوید. از این رو با مشاهده این مورد در همسر خود باید بدانید که او شما را دوست دارد و در ناراحتی و شادی باید کنار یکدیگر باشید.

 • به نیازهای شما توجه می کند

یکی دیگر از نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد توجه بیش از حد او می باشد توجه ای که به غیر از شما روی کس دیگری ندارد و همواره برای برطرف کردن نیاز ها و خواسته های شما تلاش می کند.

 • به شما احترام می گذارد

وقتی یک فرد عاشق کسی می باشد و او را دوست دارد احترامی وصف نشدنی به احساسات، نظرات و عقاید شریک خود می گذارد و در هنگام تصمیم گرفتن در مورد کوچک ترین چیز ها با همسر خود مشورت می کند.

رفتار های یک مرد عاشق

رفتار های یک مرد عاشق

بررسی نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد به طور جامع

رفتار های توضیح داده شده در ادامه کاملا قابل مشاهده هستند اما ابتدا باید خودتان عاشق همسرتان باشید تا بتوانید نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد را در همسر خود پیدا کنید. در ادامه به برخی از نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد و در هنگام مواجه با او از خود نشان می دهد پرداخته ایم :

 • به چشم‌هایش دقت کنید

وقتی یک مرد یا حتی یک زن کسی را دوست داشته باشد در هنگام صحبت کردن مردم چشم هایش بزرگ تر خواهد شد.

 • وقتی با شماست احساس شادی می‌کند

وقتی یک مرد در کنار زنی که عاشق اوست قرار می گیرد نمی تواند هیجان خود را کنتزل کند و علاوه بر لبان او چشم هایش هم می خندد.

 • آخرهفته‌های خود را با شما می‌گذراند

همه ما مشغله هایی داریم اما اخر هفته ها وقتمان را در کنار شریک زندگی خود باید بگذرانیم و وقتی همسرتان کل اخر هفته را با شما می گذراند یعنی عاشق شماست.

 • از لمس کردن شما لذت می‌برد

هر مردی که همسرش را دوست داشته باشد همواره دوست دارد که مدام او را نوازش کند. البته این نوع نوازش مرد نوع شهوت ‌آمیز نیست بلکه نوازشی همراه با دوست داشتن است. از طرفی دیگر مردها تماس های جسمی را دوست دارند و اگر دوستتان داشته باشند، اینکار به صورت غیر ارادی در آنها اتفاق می‌افتد.

 • یک اسم مستعار دلنشین برایتان انتخاب کرده است

یکی دیگر از نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد گذاشتن اسم مستعار بر روی همسر خود می باشد. و وقتی شما را با آن اسم صدا می کنند غرق لذت می شوند.

مردی که همسرش را دوست دارد

مردی که همسرش را دوست دارد

نشانه های کلامی اقایانی که دوستتان دارند

 • فکر می کنم کامل و ایده آلی

وقتی یک مرد زنی را دوست دارد و عاشق اوست حتی اگر زن او کامل نباشد هم از نطر او کامل ترین و زیبا ترین زن دنیاست.

 • حرف هایم را با عمل به تو ثابت می کنم

وقتی یک مرد عاشق همسر خود می باشد فقط به او جملات عاشقانه نمی گوید بلکه با رفتار خود احساس خود را ثابت می کند و به تمامی قول هایش عمل می کند.

 • می توانم آینده ام را با تو تصور کنم

وقتی یک مرد زنی را دوست دارد ان دو نفر دیگر دو نفر نیستند و تبدیل به یک نفر شده اند و اینده را تنها در کنار یکدیگر می بینند نه بدون هم. از طرفی دیگر وقتی همه ما یک نفر را دوست داریم گذشته او دیگر برایمان مهم نیست و تنها به فکر اینده هستیم.

 • نمی دانم واقعاً زندگی بدون تو چطور خواهد بود

از دیگر نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد توجه کردن می باشد و با ورود همسرتان به زندگی تان همواره فکر می کنید که قبل از او زندگی چه طور بود و اکنون چطور است.

[alert style=”warning”]

مثلث عشق استرنبرگ

برای اینکه بفهمید همسرتان دوستتان دارد، و میزان صمیمیت، هوس و تعهد در رابطه تان را بسنجید کافیست در این تست رایگان شرکت کنید و از نتایج آن شگفت زده شوید

[/alert]

مردی که این نشانه ها را دارد هیچوقت خیانت نمی کند

اگر یک مرد همسرش را دوست داشته باشد و عاشق او باشد همیشه وفادار به او خواهد ماند اما بسیاری از خانم ها به علت روحیه حساس خود گاهی اوقات به همسرشان شک می کنند. اگر شما هم یک فرد احساساتی هستید و می خواهید بدانید که چه قدر همسرتان به شما وفا دار است به نشانه هایی که در ادامه ذکر کرده ایم توجه کنید تا مطمعن شوید که انتخاب شما غلط نبوده است. نشانه های مرد وفادار عبارت است از :

 • او سپاسگزار شماست
 • او صادق است
 • راز نگفته ای میان شما وجود ندارد
 • از کل زندگی او با خبر هستید
 • او دوست شماست
 • او به راحتی اعتراف می کند

در ادامه هنگامی که ذهن شما به سمت خیانت کردن همسرتان رفت حتما نشانه های گفته شده را در همسر خود جست و جو کنید تا خیالتان از بابت همسر خود راحت شود. اگر باز هم در صورت بررسی نشانه های گفته شده فوق باز هم همان حس گریبان گیر شما بود احساسات خود را به طور واضح با او درمیان بگذارید از طرفی دیگر این موضوع را هم فراموش نکنید که او در میان هزاران دختر شما را انتخاب کرده است و با نگرانی های بی جا و بی مورد لحظات خوش خود را تلخ نکنید.

مردی که همسرش را دوست ندارد

مردی که همسرش را دوست ندارد

نوع رفتار اقایانی که شما را دوست ندارند

پس از بررسی های لازم در مورد نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد به رفتار اقایانی که شما را دوست ندارند می پردازیم. یکی از اشتباه ترین نوع رفتار ها در خانم ها و اقایان مقایسه کردن می باشد. اگر یک فرد دائم شما را با فرد دیگری مقایسه کرد بدانید که او شما را دوست ندارد. مورد دیگر احساس ارامش در کنار مردتان می باشد اگر همسرتان شما را تخریب کرد یا عیب رویتان گذاشت در حقیقت ارامش را از شما سلب و با احساساتتان بازی کرده است بنابراین همواره برای ادامه زندگی دنبال فردی باشید که برای شخصیت شما ارزش قائل باشد.

نشانه های مردی که همسرش را دوست ندارد

از بارز ترین نشانه های فردی که همسرش را دوست ندارد درخواست تغییر ظاهر می باشد. به عبارت دیگر فرد دائم از همسر خود بابت رنگ مو یا هیکل و … ایراد می گیرد. در این شرایط باید بدانید که این فرد مناسب شما نیست و برای در چشم بودن جلوی او به مرور شاید باید از جان خود نیز بگذرید. پس به جای لاغر شدن یا تغییر رنگ موهایتان و … برای یک بار این فرد را از دست بدهید. یکی دیگر از این نشانه ها نادیده گرفتن ارزو و هدف های شما می باشد. شما باید در کنار مرد خود راحت از ارزوها و اهداف خود صحبت کنید و بری تحقق آن ها تلاش کنید و زمانی که برعکس این موضوع باشد باید از او دوری کنید.

همچنین اگر یک مرد در مورد زندگی و سایر مسائل جدی دیگر فراری است و با شما مشورت نمی کند یا فکر می کند در صورت صحبت کردن با یکدیگر دعوا یا مشاجره خواهید کرد او از ضعف روحی برخوردار است. شما باید بدانید که لایق بهترین ها هستید و در سختی ها باید با همسر خود در یک مسیر باشید.

رفتار های مردی که دوستتان ندارد

رفتار های مردی که دوستتان ندارد

از این رفتار های اقایان بفهمید که دوستتان ندارد

یکی دیگر از رفتار هایی که باید بدانید همسر شما شما را دوست ندارد عدم اعتماد کردن او به شما می باشد. مهم ترین بخش یک رابطه عاشقانه اعتماد کردن دو نفر به یکدیگر می باشد. در طول دوستی و رابطه مشترک اگر اعتماد وجود نداشته باشد آن زندگی دوام طولانی نخواهد داشت. اگر شریک زندگی تان به شما اعتماد ندارد و دائما بدون اجازه گوشی شما را چک می کند یا به حریم خصوصی تان تجاوز می کند باید سریعا تغییراتی را در خود ایجاد کنید تا شاید بتوانید این مسئله را حل کنید.

یکی دیگر از رفتاری های بد اقایان سرزنش کردن می باشد. در همه روابط اختلاف نظر وجود دارد. در حقیقت همه زوج ها در زمان هایی در رابطه عاشقانه خود از حرف ها و رفتار های طرف مقابل گاهی عصبانی می شوند . اما اگر در این شرایط در یک جمع حضور دارید باید خودتان را کنترل کنید و در حضور دیگران اختلاف و ناراحتیتان را نشان ندهید. اگر مرد زندگی تان این گونه نیست و در مقابل دیگران شما را سرزنش می کند باید در رابطه خود تجدید نظر کنید.

جمع بندی نهایی

در جمع بندی نهایی این مقاله با نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد، نشانه های مرد وفا دار، نشانه های مرد خیانت کار و مردی که شما را دوست ندارد به طور کلی آشنا شدید. امیدوار هستیم مطالب فوق برای شما و رابطه عاشقانه تان مفید واقع شده باشد و نهایت استفاده را برده باشید همچنین پیشنهاد میکنیم در تست مثلث عشق استرنبرگ شرکت کنید تا بصورت رایگان میزان عشق همسرتان را بسنجید و از نوع عشقتان با خبر شوید.

[alert style=”warning”]مثلث عشق استرنبرگ

برای اینکه بفهمید همسرتان دوستتان دارد، و میزان صمیمیت، هوس و تعهد در رابطه تان را بسنجید کافیست در این تست رایگان شرکت کنید و از نتایج آن شگفت زده شوید[/alert]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *