تست های روانشناسی نوین مشاوره

از طریق گزینه های زیر میتونید تست مورد نظر رو انتخاب و در صفحه مناسب به انجام تست بپردازید.

پرسشنامه افسردگی بک

تست روانشناسی در زمینه سنجش اختلالات روانشناسی از جمله تست اضطراب کتل و تست افسردگی بک دارای استاندارد بیشتری است و در پژوهش‌های متفاوت با بیماران و افراد بهنجار مورد استفاده قرار گرفته است.

پرسشنامه اضطراب بک (BAI)

اضطراب به عنوان یک بیماری روحی روانی شامل واکنش هیجانی طبیعی است که در برابر کشمکش‌ها و همچنین در مواقع خطرناک خود را نشان می‌دهد.

 

تست کانرز

آزمون کانرز به عنوان یکی از محبوب‌ترین آزمون‌های روانشناسی برای بررسی اختلال نقص توجه در افراد شناخته می‌شود. این آزمون هم اکنون محبوبیت بسیار زیادی دارد؛ چرا که به بررسی چندین مسئله می‌پردازد.

آزمون جامع طرحواره یانگ

طرحواره‌درمانی، یک شیوه‌ی درمانی است که توسط جفری یانگ برای درمان اختلالات شخصیتی و نیز دیگر اختلالات مزمن ذهنی توسعه پیدا کرده است.

پرسشنامه مشکلات یادگیری کلورادو ویلکات

 

 

 

 

مقیاس سنجش شدت وسواس

OCD یک اختلال روانی است که مهم‌ترین مشخصه آن عدم توانایی در کنترل افکار و شکل‌گیری الگوهای رفتاری تکرار‌شونده است؛ به‌گونه‌ای که افراد حس می‌کنند مجبور به طی‌کردن این روند هستند. افراد مبتلا به این اختلال معمولاً رفتارهایی را از خود بروز می‌دهند تا اضطرابشان کاهش یابد یا مثلاً از وقوع یک اتفاق ناگوار جلوگیری کنند؛ به همین جهت در ذهن این‌گونه افراد، غول‌هایی از ترس‌هایشان وجود دارد که همواره موجب ناراحتی آن‌ها می‌شوند.

آزمون مثلث عشق استرنبرگ

پرسشنامه مثلث عشق استرنبرگ یک آزمون منحصر به فرد است که با رغبت بسیار زیاد دوست دارید به بررسی عشق در وجود خود یا یک رابطه بپردازید. اهمیت تست مثلث عشق استرنبرگ به نتیجه نهایی آن است که پس از پاسخ دادن به پرسشنامه مثلث عشق استرنبگ شما به ویژگی‌های عشق در خود پی می‌برید.

تست هوش هیجانی بار-آن

 

 

 

 

تست بیش‌فعالی

بیش فعالی نوعی اختلال شایع در کودکان می باشد که امروزه حدود 8 الی 10 درصد از کودکان درگیر آن شده اند. اختلال بیش فعالی که کودکان زیادی را درگیر کرده است در پسران بیشتر از دختران می باشد. همچنین ویژگی های اولیه این اختلال در سال های اولیه رشد یعنی قبل از رفتن به مدرسه در کودک نمایان می شود و والدین می توانند آن را مشاهده کنند.

دریافت مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.