ارتباط با جنس مخالف

نشانه های عاشق شدن یک پسر

نشانه های عاشق شدن یک پسر
4.5/5 - (435 امتیاز)

اگر می خواهید بدانید که پسری عاشق شما هست یا نه کافیست نشانه های عاشق شدن یک پسر را بلد باشید تا با بررسی رفتار ها و حرکات او عشق و علاقه او را نسبت به خودتان تشخیص دهید. یکی از رایج ترین نشانه های عاشق شدن یک پسر عصبی بودن او می باشد. زیرا وقتی یک پسر شما را دوست دارد در مواجه با شما کمی عصبی است. حتی ممکن است این فرد در حین صحبت کردن با شما لغت ها و بعضی از اصطلاحات را به دلیل اضطراب خود به اشتباه نام ببرد.

از طرفی دیگر وقتی با کسی آشنا می ‌شویم و تصمیم می‌ گیریم با او نامزد و در نهایت ازدواج کنیم همواره شک و تردید به سراغمان می آید که ایا واقعا این مرد عاشق ماست؟ شاید فهمیدن این موضوع به مرور زمان امکان ‌پذیر باشد اما اگر می‌ خواهید در همان مراحل اولیه دوستی تان به این موضوع پی ببرید باید با نشانه های عاشق شدن یک پسر آشنا باشید. کافیست در ادامه با ما همراه باشید تا به طور کلی نشانه های عاشق شدن یک پسر را با یکدیگر بررسی کنیم.

چه پسری عاشق شماست؟

اگر می خواهید از طرف مقابل خود مطمعن شوید و بدانید ایا واقعا عاشق شماست یا خیر کافیست در ادامه همراه با ما به بررسی نشانه های عاشق شدن یک پسر بپردازید تا با تشخیص آن به راحتی به رابطه خود ادامه دهید. برخی از مهم ترین نشانه های عاشق شدن یک پسر عبارت است از :

 • آسیب نرساندن به شما

یکی از واضخ ترین نشانه های عاشق شدن یک پسر صدمه نزن به شما می باشد زیرا یک پسر عاشق هرگز حتی فکر اسیب رساندن به جسم و روح شما را نمی کند. چون که صدمه زدن به شما همانند صدمه زدن به خودش می باشد و هیچ فردی هم دوست ندارد به خودش اسیب برساند.

 • هدف او این است که شما را خوشحال کند

یکی دیگر از نشانه های عاشق شدن یک پسر خوشحال کردن شما می باشد زیرا او همواره سعی می کند ناراحتی ها و نگرانی های شما را از بین ببرد و خنده بر روی لب هایتان بیاورد. در حقیقت یک رابطه زمانی موفق خواهد بود که تکیه گاه شما همواره به فکر بهتر شدن رابطه تان باشد.

 • ارزشمند بودن نظر شما برای او

معنای عشق یعنی یک فرد را حتی بیشتر از جان خود دوست داشته باشیم و عقاید و ارزش های او برای ما نیز با ارزش باشد. از طرفی دیگر پایه اصلی عشق اعتماد می باشد و اگر یک مرد به شما علاقه مند باشد به حرف های پشت سر شما توجه نمی کند و از شما همانند یک شی با ارزش نگهداری می کند.

 • در مورد شما قضاوت نمی کند

قضاوت نکردن یکی دیگر از نشانه های عاشق شدن یک پسر می باشد. زیرا او در ذهن خود معتقد است که روح و درون واقعی شما را می شناسد و به هیچ وجه شما را قضاوت نمی کند. حتی وقتی در مورد یک موضوعی با یکدیگر گفت و گو می کنید او هیچوقت با شما بحث نمی کند.

 • از شما محافظت می کند

یکی دیگر از نشانه های عاشق شدن یک پر محافظت کردن از شما می باشد. مردان به طور کلی اگر یک چیز را دوست داشته باشند و برایشان با ارزش باشد از ان محافظت می کنند. پس اگر از شما هم همانند یک شی و جان خود محافظت می کند بی شک عاشق و دلباخته شماست.

 • به اشتباه خود اعتراف می کند

قبول اشتباهات و درست کردن آن نه تنها در رابطه بلکه در زندگی عادی هر کس باید به ان اهمیت داده شود. یکی از نشانه های عاشق شدن یک پسر پذیرش اشتباهات می باشد. در اصل مرد عاشق وقتی پی به اشتباه خود ببرد سریعا از شما عذر خواهی می کند.

همچنین برای راحت تر شدن تشخیص عاشق بودن یک پسر، برای شما عزیزان تستی آنلاین و کاملا رایگان قرار داده ایم که با استفاده از آن بصورت دقیق عشق طرف مقابلتان را بسنجید. با استفاده از تست مثلث عشق استرنبرگ حتی میتوانید از نوع عشقتان ( فقدان عشق، عشق عاطفی، عشق ساده لوحانه، عشق رمانتیک، عشق دوستانه، عشق آرمانی و کامل ) نیز با خبر شوید.

پیشنهاد میکنیم که حتما در این تست شرکت کنید و از تفسیر دقیق آن شگفت زده شوید:

[alert style=”warning”] تست روانشناسی عشق استرنبرگ (STLS)

برای اینکه بفهمید طرف مقابلتان دوستتان دارد، و میزان صمیمیت، هوس و تعهد در رابطه تان را بسنجید کافیست در این تست رایگان شرکت کنید و از نتایج آن شگفت زده شوید[/alert]

شناخت نشانه های عاشق شدن یک پسر از روی رفتار و صحبت کردن

اگر می خواهید نشانه های عاشق شدن یک پسر را بدانید و بتوانید تشخیص دهید کافیست در ادامه باز هم با ما همراه باشید تا با تمامی حرکات و رفتار های او در برخورد با خودتان اشنا شوید. درصد زیادی از مردان وقتی عاشق و دلباخته یک دختر می شوند رفتار هایی از خود بروز می دهند که می توانید از روی آن ها به راحتی عشق و علاقه شان را تشخیص دهید. برای مثال اگر می خواهید بدانید که همکلاسی یا همکار شما عاشق و دلباخته تان است کافیست نشانه های عاشق شدن یک پسر را در رفتارش دنبال کنید.

یکی از نشانه های عاشق شدن یک پسر بزرگ تر از حد نشان دادن شخصیت خود می باشد زیرا با انجام دادن این امر شما را اماده جواب مثبت به درخواست ازدواج خود می کند. از طرفی دیگر او برای تحت تاثیر قرار دادن احساسات شما از شخصیت خود دائم تعریف می کند. ما در این شرایط به شما پیشنهاد می کنیم همه چیز را به حس های زنانه تان بسپارید زیرا حس های زنانه جاهایی که طرف مقابلتان به شما دروغ می گوید خود را نشان می دهد.

نشانه های عاشق شدن یک پسر و زبان بدن یک مرد عاشق

تا به اینجا با نشانه های عاشق شدن یک پسر تا حدودی اشنایی پیدا کردید اما ایا اطلاعات کافی در مورد زبان بدن او نیز دارید؟ حتی اگر یک مرد بخواهد احساسات خود را پنهان کند زبان بدن او همه چیز را لو می دهد پس برای اگاهی از زبان بدن مردان در ادامه با ما همراه باشید. برخی از مهم ترین نشانه های پسر عاشق و زبان بدن یک مرد عاشق عبارت است از :

 • کج کردن سر

یکی از انواع زبان بدن کج کردن سر می باشد زیرا وقتی یک مرد عاشق یک خانم باشد و با او احساس نزدیکی کند سر خود را به سمت او کج می کند. در اصل این حرکت و ژست را مردها زمانی که عاشق زنی شده اند از خود بروز می دهند اما خودشان شجاعت این را که جلو بروند و ابراز علاقه و خواستگاری کنند را ندارند. به همین دلیل با کج کردن سر خود را آسیب پذیر و در دسترس نشان می دهد.

 • گذاشتن پنجه پاها به سمت داخل

اگر همکار یا همکلاسی شما هنگام صحبت کردن پنجه پاهایش را به سمت داخل می برد نسبت به شما احساس تمایل دارد اما از طرفی ممکن است شما او را عصبی و دستپاچه کرده باشید. اگر او هنگام صحبت دستپاچه می شود با او دوستانه رفتار کنید و اشتباهاتش را به صورت غیرمستقیم به او بفهمانید، در این صورت او راحت تر می شود و درخواست دوستی خود را مطرح می کند.

 • دادن شانه ها به بالا و سمت جلو

پسری که تمایل به ازدواج با شما دارد و به شما علاقمند است زمانی که شما به او نگاه می کنید سریع شانه هایش را به سمت بالا جمع می کند و به سمت جلو می دهد زیرا توجه او سمت شما با کاری که انجام داده اید جلب شده است.

نحوه رفتار یک پسر عاشق

پسر عاشق تلاش دارد بیشترین وقتش را با شما باشد

یکی از نشانه های عاشق شدن پسر که در نگاه اول نمایان است گذاشتن وقت برای شما می باشد زیرا این فرد به علت دوست داشتن شما دائم دوست دارد وقت بیشتری را با شما بگذراند. این فرد همواره در تلاش است که برنامه های کاری و درسی اش را جوری بچیند که از دیدار قبلی تان زیاد نگذرد و در زمانی کوتاه باز هم شما را ببیند. اما دقت کنید که خیلی فرق وجود دارد بین دو فرد زیر و هر دو را به پای عاشق بودن نگذارید :

 • فردی که وقت آزاد دارد و به دیدار شما می آید
 • فردی که وقتش را آزاد می کند و به دیدار شما می آید

نحوه ابراز علاقه غیر مستقیم پسر به دختر

 • اگر همیشه به شما نگاه می کند

این مورد یکی از متداول ترین نشانه های عاشق شدن یک پسر می باشد که سعی دارد به صورت غیر مستقیم حس خود را به شما منتقل کند. اگر او بدون دلیل به شما نگاه می کند و یا حتی به شما زل می زند پس احساساتی نسبت به شما دارد. حتی این فرد ممکن است هنگام نگاه کردن به چهره شما لبخند کوچکی هم همراه آن داشته باشد.

 • اگر منتظر واکنش شما باشد

در جمع های دوستانه باید دقت کنید وقتی او یک جوک یا یک ماجرای جالب تعریف می کند. اولین کاری که ممکن است انجام دهد نگاه کردن به شماست تا مطمئن شود شما از آن جوک یا داستان خوشتان آمده است یا خیر.

[alert style=”warning”]حتما مطالعا کنید

آیا در رابطه دوستی باید رابطه جنسی داشت؟[/alert]

عشق یک بیماری دوست ‌داشتنی است

محققان با پژوهش هایی که در زمینه عشق انجام داده اند دریافته اند که یک نقطه خاص در تصاویر مغزی بیشترین ارتباط را با عشق دارد. این نقطه مسئول اعمال حیاتی مانند خوردن، آشامیدن و حرکات چشم است. دانشمندان با تحقیق روی این موضوع متوجه شدند همانند خوردن، خوابیدن و… عاشق شدن هم جزء نیازهای بدنی و روحی انسان است و حتی جالب است بدانید روانشناسان هم بیشترین شباهت را بین عشق و یک بیماری خاص روانی به نام وسواس اجباری مشاهده کرده ‌اند.

در این بیماری افکار خاصی به مغز فرد هجوم می ‌آورد که فرد نمی تواند از ان ها فرار کند این افکار او را مجبور به انجام رفتارهای خاصی می ‌کند که اگر انجام ندهد دچار اضطراب و استرس زیادی می‌ شود. درست همانند فردی که وسواس دارد و خانه و محل کار خود را باید روزی دو بار تمیز و گرد گیری کند. این علاقه شدید قلبی یا همان عشق در ظاهر نشانه‌ های بالینی شبیه بیماری وسواس اجباری دارد که از نظر آزمایشگاهی هم به آن شبیه است.

نشانه های عاشق شدن یک پسر خجالتی

تا به اینجا متوجه شدید که مردی که شما را دوست دارد شاید نتواند به شما علاقه ‌اش را ابراز کند اما با بررسی نشانه های عاشق شدن یک پسر در او خواهید فهمید که او به شما علاقه دارد یا خیر حتی اطرافیان هم گاهی اوقات متوجه این رفتارها می ‌شوند. او معمولا بین شما و دیگران تفاوت قائل می‌ شود.

حالت چهره و رفتار او زمانی که با شما برخورد می‌ کند با افراد دیگر متفاوت است. معمولا این دسته از افراد زمانی که با فرد مورد علاقه ‌شان برخورد می‌ کنند دست و پایشان به لرزه افتاده و رنگ و رویشان تغییر می ‌کند در حقیقت این افراد خجالتی هستند و بروز این علائم به علت خجالتی بودنشان است.

نگاه های یک پسر عاشق

نگاه های یک پسر عاشق

ارتباط چشمی یک پسر خجالتی چگونه است؟

یک پسر خجالتی معمولا از برقراری ارتباط چشمی با شما خجالت می کشد. برای همین زمانی که شما حواستان نیست به چشم های شما زل می زنند زیرا او خجالتی است و نمی‌ تواند با شما چشم تو چشم شده و شما را تحسین کند. پس بهترین فرصت برای او زمانی است که شما به او نگاه نمی ‌کنید.

در حقیقت زمانی که شما او را نگاه می ‌کنید مردی را می ‌بینید که با دقت و با تمام حواسش در حال کار کردن است اما وقتی از او غافل شوید، به شما خیره نگاه می ‌کند. این رفتار یکی از نشانه های عاشق شدن یک پسر خجالتی می باشد. حتی وقتی شما سنگینی نگاه او را حس کرده و به او نگاه کنید سریعا جهت نگاهش را تغییر می‌ دهد.

جمع بندی نهایی

در جمع بندی نهایی این مقاله باید به شما بگوییم که وقتی به دنبال علائم و نشانه هایی هستید که می خواهید بدانید آیا کسی به طور پنهانی شما را دوست دارد یا خیر بهتر است که چند چیز را در نظر داشته باشید. باید به حرکات بدنی، علائم ناخود آگاه و یا عمدی و یک سری نکات دیگر که در مطالب فوق به آن ها اشاره شده است توجه داشته باشید. در پایان امیدوار هستیم مطالب فوق برای شما مفید بوده باشد و با بهره گرفتن از آن ها نهایت لذت را با طرف مقابل خود ببرید.

42 نظر در “نشانه های عاشق شدن یک پسر

 1. m گفت:

  وقتی بهت زل بزنه و تو هم نگاش کنی و اون بازم بهت زل بزنه اما بدون هیچ لبخند و هیچ واکنشی چی ؟ تا حالا برای من چند بار اتفاق افتاده میخواستم ببینم ایا این هم یه نشانه حساب میشه؟؟

  1. سارا اکبری گفت:

   سلام عزیزم
   همونطور که تو پست اشاره شد این نگاه کردن باید همراه با لبخند باشه، اگر بدون هیچ واکنشی فقط زل میزنه نشانه حساب نمیشه و احتمالا دلایل دیگری داره.

 2. علی گفت:

  دختری غذا شو بامن تقسیم کرد بدون اینکه به برادرش بده به من داد.او مداوم به من نگاه می کنه وتا متوجه اش می شم نگاهش میدزده و اطراف نگاه میکنه. وقتی باهاش صحبت میکنم لبخند می زنه و بعد سریع محف می شه چون خالتیه.چند بار که من می دید بی دلیل لبخند می زد و خوشحال می شد.وقتی می شینه با پاهاش به من اشاره می کنه.چندین بار وقتی ازش کاری می خاستم برام انجام می داد.وقتی باهاش صحبت می کردم سرخ و سفید می شد.
  همیشه وقتی صحبت می کرد به چشام زل می زد.خیلی با من حرف نمی زنه چون خجالتیه.وقتی با دوستاش حرف می زد به من نگاه می کرد.وقتی جلو من می نشست با دسته عینکش بازی می کنه یا لباسش ومرتب میکنه یا موهاش درست میکنه.

  1. سارا اکبری گفت:

   سلام وقت بخیر
   ممنون که تجربیاتتون رو با ما به اشتراک گذاشتید.
   همه چیز هایی که گفتید از نشانه های عاشق شدن یک دختر هستش و نشان دهنده اینه که فرد مورد نظرتون به شما علاقه داره
   شاد و پیروز باشید

 3. N گفت:

  سلام
  یه چند ساله یه پسر منو دوست داره
  و همش بهم نگاه می‌کنه و لبخند میزنه
  و وقتی من بهش نگاه میکنم سریع به اونور نگاه می‌کنه
  بعدش من رفتم از یکی پرس و جو کردم و اوشون گفتن که آره اون تورو دوست داره
  بعد وقتی که توی مهمونی همدیگه رو دیدیم به همدیگه نگاه کردیم و دوتایی لبخند زدیم
  و فکر کنم منم دوسش دارم
  چکار کنم که بهش بفهمونم که منم دوسش دارم؟

  1. سارا اکبری گفت:

   سلام دوست عزیز
   پست زیر رو مطالعه کنید و مواردی که نام بردیم رو انجام بدید حتما کمک کننده حواهد بود.
   https://novinmoshavere.com/%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1/
   شاد و پیروز باشید

   1. N گفت:

    با سلام
    ممنون از شما
    من مطلب رو مطالعه کردم و مفید بود
    خیلی ممنون

    1. سارا اکبری گفت:

     سلام
     ممنون از نگاهتون

 4. مهتاب گفت:

  برام خیلی جالبه وقتی بهم نگاه می کنه و من متوجه می شم بهش نگاه می کنم سریع نگاه شو می دزده و عصبی می شه بعد که دیگه نگاهش نمی کنم بهم نگاه می کنه و کلا حواسش بهم هست اصلا همه حرکاتم رو زیر نظر داره وقتی بهش نزدیک بشم حالا به هر بهانه ای یا چشم تو چشم بشیم عصبی می شه و من خودم‌ منصرف می شم البته گفته باشم غیر از من هیچ کس متوجه عصبانی شدنش نمی شه چون خیلی خفیف به نظرتون علت این کاراش چیه البته بگم پسر خیلی مغروریه

  1. سارا اکبری گفت:

   سلام وقت بخیر
   فرد مورد نظرتون رو چقدر میشناسید؟ آیا تا به حال باهاش هم صحبت شدید؟
   همانطور که تو مقاله هم نوشته شده بود اگر نگاه کردن همراه با لبخند نباشه نشانه حساب نمیشه. شاید لبخند نزدنشون بخاطر غرور باشه ولی عصبی شدنشون هیچ توجیهی نداره و احتمالا این اقا یه مشکلی با شما داره یا از یه چیزی ناراحته و نمیتونه بهتون بگه.
   پس این چیزایی که گفتید نه تنها نشونه حساب نمیشه بلکه پیشنهاد میکنم دلیل عصبانی شدن این آقا رو ازش بپرسید.

 5. N گفت:

  سلام ببخشید مزاحم شدم
  میخواستم باهاتون صحبت کنم
  من به عنوان یک دختر یه مشکل خیلی بزرگ دارم که خجالتی هستم و خجالت میکشم که( برای اولین بار ) به کسی که دوسش دارم ابراز علاقه کنم و بگم دوسش دارم
  من توی اینترنت هم سرچ کردم که بدون خجالت ابراز علاقه کنم اما هیچ کدوم جواب نداد و من هنوز خجالتی هستم
  چکار کنم که دفعه بعدی که دیدمش جرعت داشته باشم و بهش بگم دوسش دارم؟

  1. ARYAN گفت:

   بنظرم من اگه تو فضای مجازی بهش بگی راحت تره چون اونجا پیشش حضور نداری و راحت تر میتونی بگی

 6. معصومه گفت:

  پسری که اکثر مواقع بهت نگاه می کنه ووقتی بی علاقه گی دختر رو می بینه کمتر نگاه می کنه

  1. سارا اکبری گفت:

   سلام وقت بخیر
   این مورد به تنهایی نشانه حساب نمیشه، اگر نگاه کردن ب همراه علائم دیگه ای هست، (مثلا وقتی نگاهتون میکنه لبخند میزنه و مردمک چشمش درشت تر میشه یا سعی میکنه باهاتون وقت بگذرونه و شمارو بخندونه) اونوقت میشه گفت که نشانه علاقه و عشق هستش.
   شاد و پیروز باشید.

 7. bahman گفت:

  وقتی به دختری که دوستش دارم نگاه میکنم اونم به من نگاه و لبخند میزنه و وقتی من رو میبینه لباسش و موهاش رو درست میکنه و البته ادم خجالتی هم هست و وقتی بهش توجه میکنم اونم بهم توجه میکنه
  ایا بنظرتون اون بهم حسی داره؟
  البته که فامیل خیلی دوری هم هست

  1. سارا اکبری گفت:

   سلام وقت بخیر
   همه مواردی که گفتید از نشانه های عاشق شدن دختران هستش به احتمال خیلی زیاد طرف مقابلتون هم بهتون علاقه داره.
   شادو پیروز باشید

 8. Saba گفت:

  سلام ببخشید آگه اون پسر شماره من رو داشته باشه و پرو فایل و استوری رو ببینه
  و همش نگاه کنه و دوستاش رو بفرسته آمار بگیرن چطور میشه؟

  1. سارا اکبری گفت:

   سلام عزیزم
   همه این مواردی که گفتید از نشانه های علاقه مردان است. این که طرف مقابلتون جرعتش رو نداره که ابراز علاقه کنه و دوستاش رو میفرسته از شما خبر بگیرند، نشانه ی اینه که اعتماد به نفس پایینی داره و خجالتی هستش.
   شاد و پیروز باشید

 9. R گفت:

  عشق بدترین جیز روی جهان متنفرم از عشق از پسرها
  همتون خیلی نظر های خوبی دارید
  ولی یه چیزی بگم عشق بدترین چیزی هست که توی ما انسان ها رخ میده
  همیشه سعی کنید جلوتون بگیرید و عاشق نشید
  چون وقتی عاشق بشید دیگه نمی تونید دست از سر عشقتان بردارید

  ۶

  عاشق نشید

  1. سارا اکبری گفت:

   سلام عزیزم
   عشق مرحله ای از زندگی است که باید مهارت عشق ورزیدن و زود عاشق نشدن را یاد گرفت.
   کتاب زنان زیرک و محکم در آغوشم بگیر را مطالعه کنید. مطالب بسیار آموزنده ای رو یاد خواهید گرفت. مانا باشید

 10. zahra گفت:

  با سلام و تشکر بابت اصلاعات خوب و مفیدتون من یک پسر دایی دارم که نوزده سالش هست و خیلی وقته نسبت به احساسش مشکوک شدم اون وقتایی که هواسم نیست بهم نگاه میکنه و یک بار که از در وارد شدم به طرز عجیبی برگشت و نگاهم کرد و من هم نگاهش کردم وقتی دید که من یکم مشکوک شدم سرش رو برگردوند البته ادم خیلی مذهبیه یک بار که داشتم به اون یکی پسر داییم چایی تعارف میکردم و در حد یکی دو جمله باهاش صحبت کردم بعد وقتی به اون نگاه کردم احساس کردم سرخ شده و توهم رفته . ما با هم دیگه چند سال پیششش دعوامون شد و من از اون موقع دیگه حتی نگاهش هم نکردم البته اون منو مسخره کرد و البته باید بگم که خیلی شوخ طبعه وسعی میکنه منو بخندونه حالا من میخواستم بدونم بهم علاقه داره یا نه سوع تفاهم هست یا حتی میخواسته دوباره مسخرم کنه؟ خیلی ممنون میشم اگر پاسخ بدهید و ان را به ایمیل من ارسال کنید منتظر شما هستم ممنون

  1. سارا اکبری گفت:

   سلام عزیزم ممنون که تجربه تون رو با ما به اشتراک گذاشتید، براتون ایمیل ارسال شد.

 11. M گفت:

  باسلام،
  یه روزی مارفته بودیم مهمونی و منو بردارم دعوا کردیم کسیم جز منو برادرم و دخترخالم اونجا نبود برادرم چن سالی ازم کوچیکتره بعداینکه برادرم بامشت زد توصورتم،همون موقع دوتا از پسرای فامیل ازراه رسیدن یکیشون اصلا نگاه نکرد ولی اون یکی نزدیک اومدو برادرمواز من جداکردو گفت واسه چی باخواهرت دعوا میکنی بعد برادرمو ول کرد و به من نگاه کرد و یه لبخند خیلی ملیح زدیروز قبل از اون هم وقتی داشتم نگاش میکردم نگام کرد و همون لبخندو زد و توچشامم بدجور نگاکرد که من سریع به اطراف نگاکردم،بعد سه روز بعد از اون اتفاق هم یه حرفی پشت سرم گفته بودکه (من دراینده کاره ای نمیشم)ولی خب تو جمع زیادی نگام نمیکرد و اصن محل نمیداد بهم ولی وقتایی که جمعیت کم بود حس میکردم داره نگام میکنه!
  میخواستم بدونم چه منظوری داره؟
  آیا همش نشونست و یا عادیه؟

  1. سارا اکبری گفت:

   سلام عزیزم اینکه سعی مبکرده از شما محافظت کنه و موقع نگاه کردن بهتون لبخند میزده از نشانه های علاقه آقاییون هستش.

   1. M گفت:

    خیلی ممنونم بابت پاسخگویی و راهنماییتون🙏🏻
    فقط یه سواله دیگه هم داشتم اینکه اگه یه پسری باهاتون اصلا حرف نمیزنه به این دلیل که طرف مقابل زیادی سنگین هست ولی وقتی که نگاهش میکنی میفهمی که داره بهت نگاه میکنه که چشماش هم برق میزنه حتی لبخند هم میزنه، بعداینکه وقتی که تورو میبینه بدون هیچ صحبتی و حتی سلام میاد و کمی نزدیک شما میشینه و موهاشوبادستش درست میکنه!
    آیا اون فرد به طرف مقابلش علاقه داره ولی خیلی بروز نمیده به دلایل مختلف؟!
    اگه پاسخگو باشید خیلی ممنون میشم!*

    1. Goood گفت:

     اره نشانه علاقست

 12. ستاره گفت:

  سلام.توی محل کارم پسری هست که زیاد نگاه میکنه وقتی نگاهش میکنم نگاهش ادامه داره ی چند وقت محلش نذاشتم حتی میگفت چرا سلاممونم جواب نمیدی و من هیچی نمیگفتم چندروز پیش در مورد مسئله کاری چندتا جمله باهاش صحبت کردم انگار وقتی باهام حرف میزنه خوشحال میشه ولبخند میزنه کلا وقتی پیش میاد صحبت میکنم فکر میکنه خبریه نگاهاش شروع میشه حالا نمیدونم این بنده خدا ه ی زه یا علاقمنده چون از همکارام هم شنیدم ک ایشون همش فکراش منحرفه

  1. سارا اکبری گفت:

   سلام عزیزم

 13. سارا گفت:

  سلام میخواستم بدونم وقتی پسری دختری را میبیند و دست می‌کند داخل مو هایش این چه نشانه ای هست یعنی دوستت داره میشه جواب من هم بدین ممنون میشم

  1. سارا اکبری گفت:

   سلام عزیزم
   لطفا مطلب رو کامل مطالعه کنید، همونطور که تو پست هم مشخصه چنین چیزی نشانه حساب نمیشه.
   ممنون از نگاهتون

 14. ... گفت:

  ممنون از سایت خوبتون

  1. سارا اکبری گفت:

   ممنون از نگاهتون

 15. همتا گفت:

  سلام وقتتون بخیر ی سوال برام پیش اومده و خیلی درگیر این مسئله هستم تا اینکه اینجارو پیدا کردم گفتم شاید شما بتونید راهنماییم کنید
  یک نفر هست که الان ب خودم اومدم میبینم بدجور بهش وابسته شدم یک سالی میشه واقعا گیجم و سردرگم ی چند وقتی هست متوجه نگاهاش شدم خیلی نگاه میکنه مدام با چشماش منو دنبال میکنه اگر بین صد نفر هم باشم منو میبینه ولی تا حالا حرفی نزدیم حس میکنم غرورمو ناجازه نمیده مدام نگاهمون بهم گره میخوره واقعا گیج شدم
  یک نفر هست که الان ب خودم اومدم میبینم
  نمیدونم واقعا منو دوست داره یا خوشش اومده یا اصلا منظوری نداره میخواستم ببینم واقعا اگر فقط دارم وقت خودمو تلف میکنم و اصلا ایشون یک درصد به من فکر نمی‌کنند فراموششون کنم چون واقعا خودم هستم که دارم اذیت میشم

  1. سارا اکبری گفت:

   سلام وقت بخیر
   به نظر می رسد این مساله برای شما تبدیل به دغدغه شده است. اینها فقط یک علامت هست اما نمیتواند قطعی باشد
   سن و سال شما را نمیدانم اما نکته ای بسیار مهم است این است که با نگاه و اشاره به هیچ کس در دنیا دل نبندید هر کسی از شما خوششان آمد یا شما از کسی خوشتان آمد به صراحت اعلام کنید یا قبول میکند یا رد میکند و تکلیف هر کس مشخص می شود. با تشکر از همراهیتون

 16. مریم گفت:

  سلام خسته نباشید
  من عاشق یه مرد متاهل شدم
  البته مغازه داره سر خیابون من هروز میرم ازش خرید میکنم
  و تو این چند. روز که میام و میرم
  متوجه شدم وقتی حواسم نیست بهم نگاه می‌کنه
  وبعضی موقعه ها خیلی عصبی و بعضی اوقات هم خوشحالهو خیلی موقعه ها بی توجهی می‌کنه
  این آقا که من میگم به هیچ کس نیسع نمی‌داد ولی من ازش۱۰۰هزار تومن چیزی خریدم و بهم داد گفت فردا بیار بده به خودم
  و خیلی استرس داره وقتی داشت می‌رفت خونشون تند تند راه می‌رفت و در مواقع کم سرخ میشد
  نمی‌دونم اون واقعانن عاشقمع یا نه دارم دیونه میشم
  و من ۱۶سالمه
  و اون فک کنم ۴۰این ها

  1. سارا اکبری گفت:

   سلام دختر خوب
   شما در اوج نوجوانی هستید و عشق نوجوانی برای هر کس اتفاق می اوفتد. اما اینجا برای شما یک فرد اشتباهی وارد رویاهاتون شده است. مطمن باشید فردی که متاهل هست عاشق کسی نمی شود. و در این میان مراقب سو استفاده ها باشید که میتواند اسیب روحی شدیدی به شما وارد کند به قضیه خوش بین نباشید. امیدوارم بتونید مدیریت کنید. ممنون از شما

 17. aakkk گفت:

  سلام ببخشید امم من طرف مثابلمو حضوری ندیدم تو بازی اشنا شدیم بعد کم کم رابطمون ب رل تبدیل شد اوایلش خیلی باهام خوب بود بعد از ی مدتی رفت و دوبارع بخاطر دلایلی برگشت و دیگ مث قبل زیاد حرف نمیزنیم و میگه که میره سرکار و …
  میخواستم بدونمم این شخص با این کارها ینی دوسم دارع یانه :/

  1. سارا اکبری گفت:

   سلام یکی از بدترین نوع آشنایی ها، آشنایی از طریق فضای مجازی است.معمولا اوایل بخاطر کنجکاوی ها و کشف شخصیت شما تعداد پیام ها بالاست اما بعد از عادی شدن دیگه همه هیجان ها فروکش می کند. کسی که یکبار رفته دوباره هم میرود. پس خیلی حساب باز نکنید.

 18. دیانا گفت:

  سلام من عاشق پسرخالم شدم که البته اونا تو کرج وما تهران زندگی میکنیم سالی حدودا سه بار همو میبینیم هر بار که نگاهش میکنم متوجه میشم داشته نگاهم میکرد
  به نظرتون اونم دوستم داره
  و ایا منم بهش بگم که دوستش دارم ؟ و اگه بگم سرد نمیشه
  لطفا اگه اقا پسرها تونستن نظر بدن

  1. Admin گفت:

   سلام دیانای عزیزم
   پسری که دختری علاقه داشته باشه در اولین فرصت که شرایط ادواج که داشته باشه سراغ دختر مورد علاقه اش میره به خودتون وایشون فرصت بدین و رو پیشرفت و برنامه هاتون متمرکز بشین ابراز علاقه هم غیر مستقیم و توسط واسط رو پیشنهاد میدم که غرور تون هم جریهه دار نشه اگر نظرشون مثبت نبود

 19. یه دختری:) گفت:

  سلام من حدود چهار ماهه عاشق یه پسر شدم و حتی دوست صمیمیم اون پسرو چهار ساله میشناسه پسره خیلی منو میخندونه و وقت هایی که نیستم سراغم رو از دوست هام کلی می‌گیره همش هم باهام حرف میزنه و خیلی راحته کلا باهام بعد دوست صمیمیم که چهار ساله اون پسر رو میشناسه بهم گفته با هیچ دختری مثل تو رفتار نمیکنه با همه ب دخترا سرد رفتار میکنه یعنی حتی دوست صمیمیم هم شک کرده برام همش آهنگ میفرسته و پیام میده همش میگه این آهنگ رو میفرستم گوش کن و اره خلاصه همچنین خیلی اتفاق افتاده که داشتم با کسی حرف میزنم به اون نگاه کردم دیدم داره بهم نگاه میکنه از دور ولی وقتی نگاش میکنم روش رو اون ور میکنه به نظرتون منو دوست داره؟؟؟ ما فقط شش ماهه همو میشناسیم ولی جوری دوتایی رفتار می‌کنیم انگار چند ساله همو میشناسیم و همه ازم میپرسن دوست پسرته تروخدا جوابمو بدید آیا دوستم داره بهش اعتراف کنم؟؟

  1. Admin گفت:

   سلام دوست عزیز تجربه دوست داشتن و دوست داشته شدن بسیار شیرین است و اینکه مرکز توجه فردی بودن که ک برای خوشحالی ات تلاش کند این اقا در شما شایستگی هایی دیده و علاقه مند شده مگر نه تلاشی برای جلب توج شما نمیکرد در ابراز علاقه عجله نکنید جایگاه خودتون را حفظ کنید این ویزگی جذابترتون میکنه اجازه بدین برای ب دست اوردن توج ومحبت شما تلاش کنه صبور باشین حتما خودشون ابراز علاقه خواهند کرد سعی کنید در ترقی خودتون ورسیدن به ظاهرتان کوشا باشین این موارد شما را خواستنی تر میکند اقایون از ب دست اوردن دختران با اعتماد بنفس لذتمیبرند بااعتماد بنفس صبور ومحترم و مهربان بمانید حتما خواهند امد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *