ارتباط با جنس مخالف, مهارت های ارتباطی

راه های جذب مردان مغرور

راه های جذب مردان مغرور
4.7/5 - (133 امتیاز)

در حقیقت برقرار کردن یک ارتباط عاطفی با مردانی که مغرور هستند کاری دشوار می باشد در نتیجه باید با آگاهی بیشتری جلو بروید تا ب شکست مواجه نشوید. در اصل مرد هایی که غرور بیشتری نسبت به دیگران دارند سخت تر با دیگران ارتباط برقرار می کنند و تعامل با آن ها نیز به همین علت دشوارتر است. اگر با پذیرش این موضوع تصمیم گرفته اید که با مردی مغرور وارد رابطه عاطفی شوید و او را به خود جذب کنید رعایت برخی نکات احتمال موفقیت شما را بالا خواهند برد. کافیست در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد راه های جذب مردان مغرور با یکدیگر گفت و گو کنیم.

بررسی راه های جذب مردان و پسران مغرور

اگر شماهم قصد دارید توجه و علاقه مردی را به خود جذب کنید که مهم ترین خصوصیات اخلاقی اش مغرور بودن است در وهله ی اول باید از راه هایی وارد شوید که بتوانید روی اخلاقیات او شناخت پیدا کنید. در حقیقت با آگاهی از اخلاقیات او در حین برخورد و برقراری رابطه می توانید یک سری اصول را رعایت کنید تا با شکست مواجه نشوید. جذب کردن مرد ها یا زن هایی که از لحاظ اخلاقی مغرور هستند و بارزترین خصوصیات آن ها مغرور بودن می باشد با یکدیگر متفاوت است.

به طوری که مردها از پیچیدگی اخلاقی کمتری نسبت به خانم ها برخوردار هستند به همین دلیل راه های جذب مردان مغرور راحت تر از خانم های مغرور می باشد. به طور کلی می توان گفت مردها از آمادگی بیشتری برای جذب از سوی یک نفر برخوردار هستند. که با این حال اگر شما با اصول و راه های جذب مردان مغرور آشنا باشید و بتوانید تمام این اصول را رعایت کنید می توانید فرد مورد علاقتان را به سوی خود جذب کنید.

ارزش ها علایق فرد مقابل را بشناسید

یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی هایی که در راه های جذب مردان مغرور باید بدنید شناخت ارزش های مرد ها می باشد. به عبارتی دیگر ابتدا باید روی موضوعاتی که در زندگی برای آن ها اهمیت ویژه دارند شناخت پیدا کنید. همچنین باید به یاد داشته باشید که ارزش ها برای هر فردی متفاوت است و شما می توانید در تعاملات تان متوجه شوید که ارزش از نقطه نظر او به چه معنی است.

برای مثال ارزش ها از نظر یک فرد می تواند تحصیلات، ثروت، زیبایی اندام، ارزش های اخلاقی و… باشد. همچنین امروزه با مدرن شدن جامعه بشر می توانید از ابزار های گوناگونی برای آگاهی از ارزش ها و علایق طرف مقابل استفاده کنید. برای مثال می توانید از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک به عنوان یکی از راه های جذب مردان مغرور استفاده کنید. زیرا اگر مرد مورد علاقه تان ببیند که با شما ارزش ها و علایق مشترک زیادی دارد احتمال جذب او به شما بیشتر می شود.

عاشق کردن یک مرد مغرور

عاشق کردن یک مرد مغرور

از توجه کردن بیش از حد بپرهیزید

یکی از راه های جذب مردان مغرور پرهیز کردن از توجه به سوی آن ها می باشد. زیرا مرد های مغرور نسبت به توجه کردن طرف مقابل خود به جای جذب شدن واکنش های معکوس از خو نشان می دهند به عبارتی صریح تر به جای جذب شدن فرار می کنند. به همین علت تا حد الامکان باید از توجه کردن به سوی یک مرد مغرور بپرهیزید. همچنین به او فرصت دهید که دائما توجه های یک طرفه دریافت نکند و بداند که در یک رابطه عاطفی تعاملات باید دو طرفه باشند.

مبهم باشید

یکی دیگر از راه های جذب مردان مغرور مبهم بودن می باشد. زیرا اگر یک خانم در رفتار هایش کمی ابهام وجود داشته باشد به احتمال زیاد در جذب کردن مرد مورد علاقه خود موفق می شود. در وهله ی اول باید کل عشق و علاقه خود را به فرد مقابل نشان ندهید و بگذارید که او خود این موضوع را کشف کند. به همین منظور یک قانون کلی در روان شناسی می گوید که ناشناخته ها جذاب ترند در نتیجه تلاش کنید تا اندکی ناشناخته و مبهم باقی بمانید.

خونسرد باشید

یکی از مهمترین راه های جذب مردان مغرور خونسرد بودن می باشد. زیرا تمامی مرد ها از پیر و جوان از سر و کله زدن با چالش ها و مشکلات لذت می برند. در اصل وقتی یک مرد چشمش چیزی را بگیرد برای آن از هر راهی تلاش می کند تا به آن برسد. از طرفی دیگر اگر موضوع مورد علاقه ‌شان سهل‌ الوصول باشد به سرعت علاقه ‌شان را از دست می ‌دهند چون که مردان عاشق هیجان و دنبال کردن خواسته ‌هایشان هستند. به همین علت برای جذب یک مرد مغرور وانمود کنید که علاقه ‌ای به او ندارید. این کار شاید به غرورش صدمه بزند اما باعث می‌ شود که برای جلب توجه شما و تصاحب قلبتان سخت ‌تر تلاش کند. به همین منظور ناز کنید و خونسرد باشید تا برنده شوید.

[alert style=”warning”]حتما مطالعه کنید

سیاست های زنانه قبل از ازدواج که هر دختری باید آنها را بداند.[/alert]

احساس مردانگی را در او تقویت کنید

مرد های مغرور دوست دارند همواره احساس کنند که دیگران به آن ها نیاز دارند. در حقیقت یک مرد مغرور از این که می ‌تواند خواسته ‌های زن مورد علاقه اش را برآورده کند و از او محافظت کند به خودش افتخار می کند. به همین دلیل به او اجازه بدهید که صورت‌ حساب‌ ها را خودش پرداخت کند حتی اجازه دهید در ماشین را برایتان باز کند. با این کارها شما احساس یک ملکه را پیدا می‌ کنید و او نیز احساس می ‌کند که یک مرد واقعی است.

دوستش باشید

یکی دیگر از راه های جذب مردان مغرور دوست بودن با او می باشد زیرا یک مرد مغرور همیشه دوست دارد حس کند که همه چیز تحت کنترل او می باشد. او باید همیشه قوی باشد و هرگز ضعیف به نظر نرسد. به همین دلیل چنین مرد مغروری احتمالا حس می ‌کند که به هیچ کس در این دنیا نمی ‌تواند اعتماد کند و خانم ها می توانند با مکرر زنانه وارد قلب آن ها شوند اما چگونه؟ محرم اسرار و سنگ صبور او باشید و هرگز او را قضاوت نکنید. در مقابل این مرد مغرور نیز به مرور زمان از لاک دفاعی ‌اش بیرون می ‌آید و شما را به قلبش راه می‌ دهد.

پشتیبانی از مرد مورد علاقه به عنوان یکی از راه های جذب مردان مغرور

همیشه مرد ها تکیه گاه خانم ها بوده اند اما هیچ چیز به اندازه پشتیبانی و حمایت از مرد ها نمی تواند آن ها را خوشحال کند. به همین دلیل یکی از راه های جذب مردان مغرور پشتیبانی از او می باشد. یک خانم همواره برای جذب مرد مورد علاقه اش باید سعی کند که در مشکلات حامی او و در کنار باشد تا راحت تر از پس مشکلات خود برآید. همچنین همه مرد ها به هنگام مشکلات به یک حامی نیاز دارند. یک خانم سیاست مدار باید هنگام بروز مشکلات از او حمایت کند و نشان دهد که هنگام بروز مشکلات در کنار او می باشد. در حقیقت مردان با داشتن یک حامی بهتر می توانند مشکلات را از میان بردارند.

جذب مردان مغرور

جذب مردان مغرور

لذت و شادی یکی از راه های جذب مردان مغرور

شادی و خوشحالی همواره یکی از خصوصیات زنان جذاب است با شاد بودن به راحتی می توانید به قلب یک مرد مغرور دست پیدا کنید. یک زن سیاست مدار در راه های جذب مردان مغرور باید ناراحتی ها و نگرانی های او را برطرف کند. همچنین در کنار او باشد و در سختی ها حمایت خود را از این مرد مغرور دریغ نکند. همچنین باید اجازه دهد تا احساس کند همواره کسی را در کنار خود دارد که هیچوقت او را تنها نمی ذارد. همچنین بهتر است در لحظات شادی و خوشگذرانی با او باشید و این لحظات را با او تجربه کنید.

حفظ تعادل در رابطه یکی از راه های جذب مردان و پسران مغرور

حفظ تعادل در راه های جذب مردان مغرور یکی دیگر از مسائل مهم می باشد که همواره باید به آن توجه کنید. در اصل باید از ایجاد وابستگی بیش از حد یک طرفه و یا دو طرفه دوری کنید. زیرا زمانی که این وابستگی ها از حد عادی فراتر رود می تواند اثرات نامطلوبی همانند شکست عشقی را برای شما به جا بگذارد که در آینده آسیب های روحی فراوانی را برای شما و مرد مورد نظر ایجاد می کند.

نقش شناخت نیازهای روانی اساسی در جذب مردان مغرور

علاوه بر راه های جذب مردان مغرور که به آن پرداختیم یک سری از نیاز های ذاتی هستند که برای جذب مرد مغرور مورد علاقه تان حتما باید از آن ها آگاهی داشته باشید. همچنین در جذب مردان مغرور و افرادی که سخت تر عواطف خود را ابراز می کنند اهمیت به این نیازها می تواند نقش پررنگی داشته باشد. به همین منظور در ادامه برخی از حس های مردان مغرور را برای آگاهی هرچه بیشتر شما مطرح کرده ایم :

[alert style=”warning”]حتما مطالعه کنید

نشانه های عاشق شدن یک پسر[/alert]

  • حس حمایت و هم دلی

شاید در وهله ی اول تصور کنید که یک مرد مغرور نیازی به حمایت افراد دیگر ندارد و خودش به تنهایی می تواند از پس تمامی امور زندگی اش برآید. در حالی که این تصور کاملا غلط می باشد و مردان مغرور کمتر می توانند در مورد مشکلات و ناراحتی های خود با دیگران صحبت کنند. اما این امر به معنای عدم نیاز آن ها به کمک و همدلی در حل مشکلات و بحران های زندگی شان نیست. در این حین اگر بتوانید در شرایط سخت همراه او باشید و احساساتش را بشناسید جذابیت بیشتری برای این مرد مغرور خواهید داشت.

  • حس آزادی و استقلال

بسیاری از مردان به این دلیل از ازدواج و تعهد نسبت به آن می ترسند که احساس می کنند آزادی و استقلال خود را از دست می دهند. به همین دلیل باید به طرف مقابلتان نشان دهید در کنار این که برای زندگی مشترک ارزش قائل هستید به استقلال و آزادی او نیز احترام می گذارید.

جمع بندی نهایی

در جمع بندی نهایی متوجه شدید که جذب کردن یک مرد مغرور کاری سخت می باشد و در راه های جذب مردان مغرور باید با احتیاط پیش بروید تا به شکست عشقی و سایر مشکلات عاطفی دچار نشوید. از این رو در این مقاله با استفاده از راه های جذب مردان مغرور که در مطالب فوق گفته شد می توانید یک رابطه خوب و موفق ایجاد کنید که مرد محبوبتان دیوانه وار عاشق و دلباخته شما باشد.

همچنین در این مقاله دریافتید که مردان را به خاطر کارهای اشتباهشان سرزنش نکنید و تا حد امکان کارهایشان را ببخشید. در سخن اخر این مقاله امیدوار هستیم مطالب گفته شده فوق در مورد راه های جذب مردان مغرور برایتان مفید بوده باشد و با بهره گیری از آن ها یک رابطه سراسر لذت را با مرد مورد علاقه خود تجربه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *