هزینه لورتا نوروفیدبک

هزینه لورتا نوروفیدبک
آنچه در این مطلب می‌خوانید

هزینه لورتا نوروفیدبک بسته به عوامل مختلفی مانند محل ارائه‌دهنده، تجربه پزشک و مدت جلسات، می‌تواند متفاوت باشد. برخی از پزشکان تخفیف‌هایی را برای جلسات متعدد ارائه می‌دهند که می‌تواند به کاهش هزینه کلی هر جلسه کمک کند.

مهم است که مستقیماً با مشاوران نوین مشاوره تماس بگیرید تا در مورد قیمت لورتا نوروفیدبک و هرگونه گزینه کمک مالی بالقوه‌ای که ممکن است در دسترس باشد، جویا شوید.

مراجعه به یک مرکز لورتا نوروفیدبک حرفه‌ای با قیمت مناسب، مانند مرکز نوین مشاوره، این امکان را به شما می‌دهد تا بهترین خدمات را با لورتا نوروفیدبک هزینه معقول و منطقی، دریافت کنید.

هزینه لورتا نوروفیدبک

هزینه لورتا نوروفیدبک چقدر است؟

هزینه لورتا نوروفیدبک به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

 • محل سکونت شما: هزینه لورتا نوروفیدبک در شهرهای بزرگ مانند تهران معمولاً بیشتر از شهرهای کوچکتر است.
 • مرکز درمانی: هزینه لورتا نوروفیدبک در مراکز مختلف درمانی می‌تواند متفاوت باشد.
 • تعداد جلسات: تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان با لورتا نوروفیدبک به مشکل شما و شدت آن بستگی دارد.
 • نوع بیمه: برخی از بیمه‌ها ممکن است هزینه لورتا نوروفیدبک را تحت پوشش قرار دهند.

عوامل دیگری که می‌توانند بر هزینه لورتا نوروفیدبک تاثیر بگذارد:

 • نوع تجهیزات: مراکزی که از تجهیزات پیشرفته‌تر استفاده می‌کنند، ممکن است هزینه بیشتری برای لورتا نوروفیدبک دریافت کنند.
 • تجربه و تخصص درمانگر: درمانگران باتجربه‌تر و متخصص‌تر ممکن است هزینه بیشتری برای لورتا نوروفیدبک دریافت کنند.

فرم مشاوره رایگان

عوامل موثر بر لورتا نوروفیدبک هزینه

بسته به این که چه بیماری را بخواهید با لورتا نوروفیدبک، مورد درمان قرار دهید؛ هزینه متفاوتی باید برای روند درمانی در نظر گرفته شود.

به طور مثال هزینه اختلالات توجه و تمرکز چون عدم تمرکز، مشکلات یادگیری و اختلال بیش فعالی کمبود توجه ADHD، افسردگی، اضطراب، اختلال استرس پس از سانحه PTSD، بی‌خوابی، خواب پریشی، آپنه خواب، صرع، سردرد، میگرن، سوء مصرف مواد، سکته مغزی، آسیب مغزی، دردهای مزمن و … با هم قطعا متفاوت است.

با این حساب باید یکی از عوامل تاثیر گذار در هزینه لورتا نوروفیدبک را نوع بیماری دانست که با این تکنیک درمانی، مدیریت خواهد شد.

در نهایت این نکته حائز اهمیت است که اگر چه لورتا نوروفیدبک هزینه بردار است، اما اثربخشی آن در درمان مشکلات مختلفی چون افسردگی، اختلالات خواب، بیش فعالی و … که در بالا نیز مثال زدیم، بسیار قابل توجه است.

عوامل موثر بر لورتا نوروفیدبک هزینه

هزینه درمان لورتا نوروفیدبک در یک کلینیک

هزینه درمان لورتا نوروفیدبک در یک کلینیک، به عوامل مختلفی بستگی دارد. پیش از هر چیزی نوع تجهیزاتی که در آن کلینیک به کار برده می‌شود و همین طور تجربه و تخصص پزشکان، اثربخشی مستقیم در میزان هزینه‌ها خواهد داشت.

از این‌ها گذشته تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان با لورتا نوروفیدبک، به مشکل شخص و شدت آن، بستگی داشته و هر آن قدر که تعداد جلسات بیشتر شود، هزینه نوروفیدبک نیز بالاتر خواهد رفت.

پیشنهاد می‌کنیم که پیش از مراجعه قطعی به یک مرکز، چندین مرکز نوروفیدبک را بررسی کرده و از لحاظ تخصص و مهارت و تجربه کاری و همین طور نرخ درمانی، بهترین را انتخاب کنید.

به خاطر داشته باشید که لزوما نباید به سراغ ارزان‌ترین مرکز لورتا نوروفیدبک بروید، قطعا چیزی که شما می‌خواهید اثربخشی عالی درمان است.

عوامل موثر بر لورتا نوروفیدبک هزینه
مرکز درمانی
تعداد جلسات
نوع بیمه
نوع تجهیزات
تجربه و تخصص درمانگر
لوکیشن

قیمت لورتا نوروفیدبک درمانی در سال 1403

مطابق چیزی که انتظار می‌رود قیمت لورتا نوروفیدبک درمانی در سال 1403، نسبت به سال 1402، افزایشی خواهد داشت.

در واقع این افزایش نرخ درمانی، برای تمامی خدمات درمانی و تعرفه‌های آن‌ها، اعمال خواهد شد. اما به خاطر داشته باشید که مقدار افزایش قیمت لورتا نوروفیدبک، در مقایسه با فواید عالی این روش درمانی، کاملا منصفانه و مقرون به صرفه بوده و ارزش هزینه کردن بابت آن را دارد.

به هر ترتیب شما این شانس را دارید که با مراجعه به یکی از بهترین مراکز لورتا نوروفیدبک درمانی در سال 1403، از نرخ پایین‌تری برای درمان برخوردار شده و در نهایت اثربخشی درمانی مورد نیاز خود را دریافت کنید.

هزینه لورتا نوروفیدبک

هزینه درمان لورتا نوروفیدبک در خانه

هزینه درمان لورتا نوروفیدبک در خانه، نسبت به هزینه‌ای که باید بابت مراجعه به کلینیک بپردازید، بیشتر است.

از آن جایی که در این شرایط، باید تجهیزات لازم به منزل آورده شده و متخصص نیز به خانه مراجعه داشته باشد، قطعا از همین نقطه، هزینه‌ها افزایش خواهد یافت. البته عوامل دیگری نیز چون تجهیزات مورد استفاده، مدت دوره‌های معالجه و دیگر فاکتورها نیز در هزینه درمان لورتا نوروفیدبک در خانه، تاثیرگذار خواهند بود.

در برخی مواقع بیمار شرایطی دارد که قادر به مراجعه به کلینیک نیست و از این روی گزینه جایگزین یعنی انجام روش درمانی لورتا نوروفیدبک در منزل را انتخاب خواهد کرد.

در این صورت احتمالا پرداخت مبلغی هزینه بیشتر برای این روش درمانی در منزل، ارزشمند است و باعث بهبود بیمار خواهد شد. با این همه شما می‌توانید ابتدا استعلام قیمت را در این مورد دریافت کرده و پس از آن، بهترین تصمیم گیری بابت آن را داشته باشید.

آیا درمان لورتا نوروفیدبک ارزش هزینه دارد؟

ارزش درمان لورتا نوروفیدبک، مانند هر روش درمانی دیگری، بسته به شرایط فردی و مزایای خاصی است که بیمار تجربه می‌کند و از فردی به فرد دیگر، متفاوت خواهد بود.

نوروفیدبک می‌تواند برای شرایطی مانند اضطراب، اختلال بیش فعالی، اختلال استرس پس از سانحه و موارد دیگر با آموزش مغز برای تنظیم موثرتر خود، مفید باشد.

در نظر گرفتن مزایای بالقوه‌ای که شما یا فردی که به دنبال درمان ممکن است در مقایسه با هزینه دریافت کنید، ضروری است. بسیاری از افراد پیامدهای مثبت درمان نوروفیدبک را گزارش کرده‌اند و این باعث شده تا این روش درمانی را در مقایسه با هزینه آن، کاملا مقرون به صرفه بدانیم.

در نهایت ارزش درمان، یک تصمیم شخصی بر اساس نیازها و تجربیات فردی است. پیشنهاد می‌شود که قبل از اقدام به درمان، حتما از مشاوره در این خصوص بهره مند شوید تا بتوانید بهترین تصمیم گیری را برای شروع درمان داشته باشید.

قیمت لورتا نوروفیدبک و عوامل تاثیرگذار بر آن

عوامل مختلفی بر هزینه و قیمت لورتا نوروفیدبک، تاثیرگذار هستند. اگر چه در تمامی مراکز، یک قیمت گذاری پایه برای این گروه خدمات داریم.

اما بسته به این که مرکز درمانی از چه نوع تجهیزاتی با چه گریدی استفاده کند، در بدو امر، قیمت گذاری پایه، تفاوت‌هایی خواهد داشت. به جز آن، هر نوع بیماری که باید از نوروفیدبک برای درمان آن کمک گرفته شود، نیاز مختلفی به تعداد جلسات درمانی و نوع درمان و شدت آن، خواهد داشت.

این عوامل به صورت مستقیم بر هزینه لورتا نوروفیدبک، تاثیر خواهند گذاشت. هر آن قدر که تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری به کار برده شده در روش درمانی لورتا نوروفیدبک، پیچیده‌تر و موثرتر باشند، هزینه‌ای که برای دوره درمان تعریف خواهد شد، بالاتر خواهد بود.

البته این یک معادله دوسویه کاملا منصفانه است و بدیهی خواهد بود که برای درمان بیماری‌های پیشرفته‌تر و با شدت بالاتر، نیاز به پرداخت هزینه بیشتری نیز باشد.

از یاد نبرید که تخصص و تجربه درمانگر نیز در قیمت لورتا نوروفیدبک، موثر است و همیشه توصیه می‌شود که برای تجربه بهترین نتایج در این روش درمانی، به سراغ افراد کاملا ماهر و باتجربه در این حوزه بروید.

هزینه انواع لورتا نوروفیدبک در بهترین مرکز نوروفیدبک کرج

با مراجعه به بهترین مرکز نوروفیدبک کرج، می‌‌توانید از خدمات لورتا نوروفیدبک در سطح حرفه‌ای و البته با قیمت مناسب، برخوردار شوید.

لورتا نوروفیدبک استاندارد، از 19 الکترود برای اندازه گیری فعالیت امواج مغزی در 19 نقطه مختلف سر استفاده می‌کند. سپس این اطلاعات برای ایجاد یک تصویر بصری از فعالیت مغز استفاده می‌شود که می‌تواند برای آموزش مغز به منظور تنظیم و بهبود عملکرد آن، به کار برده شود.

همین طور نوع دیگری از لورتا نوروفیدبک، نوع لورتا نوروفیدبک منبع است. این نوع لورتا نوروفیدبک بر روی فعالیت امواج مغزی در مناطق خاصی از مغز، تمرکز دارد.

این کار با استفاده از الکترودهای کمتری (معمولاً 4 تا 8) که در مناطق مورد نظر قرار می گیرند انجام می شود. لورتا نوروفیدبک منبع برای درمان مشکلاتی که با فعالیت امواج مغزی در مناطق خاص مغز مرتبط هستند، مانند اضطراب و افسردگی مفید است.

لورتا نوروفیدبک همزمانی در مقایسه با هزینه، نسبت به دو نوع معرفی شده در بالا، تا حدودی گران‌تر است.

این نوع لورتا نوروفیدبک بر روی هماهنگی فعالیت امواج مغزی در مناطق مختلف مغز تمرکز دارد. این کار با استفاده از 19 الکترود انجام می شود که برای اندازه گیری فعالیت امواج مغزی در 19 نقطه مختلف سر استفاده می شود.

سپس این اطلاعات برای ایجاد یک تصویر بصری از هماهنگی فعالیت مغز استفاده می شود که می تواند برای آموزش مغز به منظور تنظیم و بهبود عملکرد آن استفاده شود.

لورتا نوروفیدبک همزمانی برای درمان مشکلاتی که با عدم هماهنگی فعالیت امواج مغزی در مناطق مختلف مغز مرتبط هستند، مانند اختلال بیش فعالی کمبود توجه (ADHD) و صرع مفید است.

هزینه لورتا نوروفیدبک

قیمت لورتا نوروفیدبک به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت نوروفیدبک لورتا که نوعی درمان نوروفیدبک است، بسته به عوامل متعددی مانند محل ارائه‌دهنده خدمات، شهرت و تخصص ارائه‌دهنده، مدت زمان جلسات و هر گونه خدمات اضافی می‌تواند متفاوت باشد.

عواملی که می‌توانند بر قیمت نوروفیدبک لورتا تأثیر بگذارند، عبارتند از:

 1. مکان: قیمت‌ها ممکن است بر اساس منطقه یا کشوری که درمان در آن ارائه می‌شود، متفاوت باشد.
 2. تخصص ارائه دهنده: ارائه دهندگان خدمات لورتا نوروفیدبک با تجربه و شناخته شده ممکن است هزینه‌های بیشتری را دریافت کنند.
 3. مدت جلسه: جلسات طولانی‌تر ممکن است هزینه بیشتری نسبت به جلسات کوتاه‌تر داشته باشند.
 4. خدمات اضافی: برخی از ارائه دهندگان ممکن است خدمات یا روش‌های درمانی اضافی ارائه دهند که می‌تواند بر هزینه کلی تأثیر بگذارد.

برای دریافت دقیق‌ترین و جدیدترین اطلاعات قیمت، توصیه می‌شود مستقیماً با ارائه دهندگان یا کلینیک‌هایی که خدمات نوروفیدبک Loretta را ارائه می‌دهند، تماس بگیرید.

قیمت لورتا نوروفیدبک در خارج از کشور

قیمت لورتا نوروفیدبک در خارج از کشور، به عوامل مختلفی مانند کشور، شهر، مرکز درمانی، تعداد جلسات، نوع مشکل و شدت آن، تجهیزات و نرم افزارهای مورد استفاده، تخصص و تجربه درمانگر و خدمات جانبی ارائه شده، بستگی دارد.

برای آن که بتوانید در خارج از کشور از هزینه مناسب نوروفیدبک برخوردار شوید، بهتر است که چندین مرکز را بررسی کرده و هزینه و خدمات آن‌ها را با هم مقایسه کنید.

همچنین به یاد داشته باشید که هزینه لورتا نوروفیدبک فقط بخشی از هزینه کل درمان است. شما باید هزینه‌های سفر، اقامت و سایر هزینه‌های جانبی را نیز در نظر بگیرید.

هزینه لورتا نوروفیدبک در تهران

هزینه لورتا نوروفیدبک در تهران، تا حدودی در مقایسه با شهرهای دیگر، گران‌تر است. البته شما می‌توانید مراکزی را برای انجام روش درمانی لورتا نوروفیدبک در تهران پیدا کنید که نرخ ارزان‌تری داشته باشند و در عین حال، همان خدمات درجه یک و بدون نقص را ارائه دهند.

به خاطر داشته باشید که تکیه صرف روی هزینه برای دریافت خدمات نوروفیدبک، به هیچ وجه درست نیست و نباید کیفیت این روش درمانی را قربانی نرخ ارزان‌تر آن کنید.

پیشنهاد می‌کنیم که از مشاوره رایگان نوین مشاوره، برای دریافت این خدمات استفاده کرده و اطلاعات نسبی پیش از شروع دوره درمان خود را به دست بیاورید.

این به شما کمک خواهد کرد تا هم در مورد هزینه‌ها، اطلاعات کافی کسب کرده و هم روند درمانی خود را پیش از  شروع، به خوبی بشناسید.

سخن پایانی

در این مطلب دیدیم که هزینه لورتا نوروفیدبک بر اساس چه فاکتورهایی محاسبه شده و تحت تاثیر چه عواملی قرار دارد. برای آن که بتوانید این خدمات درمانی را با بهترین و مناسب‌ترین قیمت دریافت کرده و تجربه عالی از نتایج آن داشته باشید، لازم است که به سراغ یکی از بهترین مراکز نوروفیدبک، نظیر نوین مشاوره بروید.

به این ترتیب، اطمینان خاطر خواهید داشت که قیمت مناسبی را در قبال بهترین سطح خدمات، پرداخت خواهید کرد.


سوالات متداول

1. هزینه لورتا نوروفیدبک چقدر است؟

 • مرکز درمانی
 • تعداد جلسات
 • نوع بیمه
 • نوع تجهیزات
 • تجربه و تخصص درمانگر
 • لوکیشن

2. آیا درمان لورتا نوروفیدبک ارزش هزینه دارد؟

نوروفیدبک می‌تواند برای اختلالاتی مانند اضطراب، بیش فعالی، اختلال استرس پس از سانحه، وسواس و موارد دیگر با آموزش مغز برای تنظیم موثرتر خود، مفید باشد. از این رو یکی از روش‌های درمانی است که ارزش هزینه دارد.

4.5/5 - (12 امتیاز)

این پست را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.

دریافت مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.