روابط زناشویی و جنسی

نقاط حساس بدن مردان

نقاط حساس بدن مردان
3.5/5 - (491 امتیاز)

آیا به دنبال نقاط حساس بدن مردان هستید تا بیشتر آن ها را تحریک کنید؟ آیا می خواهید همسر خود را با تحریک نقاط حساس بدنش غرق لذت کنید؟ کافیست ما را دنبال کنید تا در رابطه جنسی تان نهایت لذت را ببرید. نقاط حساس بدن به طور کلی در خانم ها و اقایان نقاطی در بدن هستند که در حین برقراری رابطه جنسی و عشق بازی با تحریک آن ها فرد غرق لذت می شود. امروزه نقاط حساس بدن مردان کمتر مورد توجه قرار می گیرد چون بسیاری از افراد احساس می کنند مردان به تحریک این نواحی نیازی ندارند. در حالی که اینطور نیست و تحریک و لمس این ناحیه های تاثیرات مثبتی بر روی فرد می گذارد.

همچنین شناخت بدن همسرتان و لمس و تحریک مناسب آن‌ ها در طول عشق بازی و ارضا شدن مردان تاثیر بسیاری بر میزان لذت جنسی تجربه شده از جانب مردان خواهد داشت. اگر شماهم به دنبال یک رابطه جنسی سراسر لذت هستید پس از همین حالا به سراغ نقاط حساس بدن مردان بروید اما نقاط حساس بدن مردان کجاست؟ کافیست در ادامه با ما همراه باشید تا به طور کلی با تمامی نقطه های حساس و تحریک پذیر مردان آشنا شوید.

زندگی زناشویی و شهوت

زندگی زناشویی و شهوت در کنار یکدیگر هستند به عبارتی دیگر هر دوی آن ها در کنار هم یک ازدواج موفق را رقم می زنند. اگر شما هم می خواهید در زندگی زناشویی خود موفق باشید هر یک از زوج ها باید راه ها و روش های تحریک یکدیگر را بلد باشند تا بتوانند در حین رابطه جنسی نهایت لذت را ببرند. از طرفی بسیاری از خانم ها فکر می کنند که مردان فقط دارای شهوت می باشند در حالی که اینطور نیست.

اگر یک خانم شروع به پیدا کردن و شناخت نقاط حساس بدن مردان کند به راحتی می تواند همسر خود را تحریک کند و یک رابطه جنسی عاشقانه را رقم بزند. به همین دلیل شناختن نقاط حساس بدن مردان به خانم ها کمک می کند تا هر دو بتوانند از لذت جنسی بیشتری بهره ببرند و در نتیجه بتوانید کیفیت و رضایت جنسی را در خود و همسرتان بهبود ببخشید. به همین دلیل اگر به دنبال شناختن نقاط حساس بدن مردان هستید از ما غافل نشوید.

شناخت نقاط تحریک مردان چه فایده ای دارد؟

آیا می دانید شناختن نقاط تحریک مردتان چه فایده ای دارد؟ در حقیقت شما با شناختن نقاط حساس بدن مردان می توانید به رباطه جنسی خود شور و هیجان بدهید و با ارضای هیجان انگیز شوهرتان خودتان هم به اوج لذت برسید. از طرفی بسیاری از خانم ها فکر می کنند که تنها آلت تناسلی مردان نقطه تحریک پذیر آن ها می باشد در حالی که اینطور نیست و مردان هم همانند خانم ها دارای نقاط تحریک پذیر بسیاری هستند.

از این رو باید اقدام به شناخت نقاط حساس بدن مردان کنید تا بفهمید مردان علاوه بر آلت تناسلی شان دارای نقاط تحریک پذیر دیگری هم هستند. هر چند این عضو از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است ولی نقاط تحریک پذیر دیگری هم در مردان وجود دارد اما این نقطه ها کجای بدنشان است؟

آلت تناسلی و نقطه F از نقاط حساس بدن مردان

در بسیاری از تحقیقات بیان شده که تحریک آلت تناسلی مردان رابطه مستقیمی با رضایت جنسی آن ها دارد. به عبارتی صریح تر اولین نقاط حساس بدن مردان آلت تناسلی شان می باشد. به همین خاطر اگر قبل از دخول و در طول عشق بازی تحریک آلت تناسلی مرد توسط خانم صورت بگیرد مرد میزان برانگیختگی و لذت بالاتری را تجربه خواهد کرد. حال نقطه اف که به آن فرنولوم نیز می گویند چیست؟

نقطه F یا فرنولوم نقطه‌ ای در زیر آلت تناسلی است که در آن نوک آلت تناسلی به محور آلت متصل می‌ شود. این نقطه یکی از قوی‌ ترین نقاط تحریک‌ پذیر مردان است که سلول ‌های عصبی بسیاری در آن قرار دارد. به همین دلیل بسیاری از متخصصین این ناحیه را در مردان از لحاظ میزان لذت بخشی با کلیتوریس در زنان مقایسه کرده اند. جالب است که بدانید تحریک دهانی مانند لمس و نوازش این ناحیه لذت وصف نشدنی برای همسرتان به دنبال می آورد و او را برای یک رابطه بسیار هیجان انگیز آماده می کند.

آیا بیضه ها از نقاط حساس بدن مردان هستند؟

سوالی در مورد بیضه های مردان نیز وجود دارد که بسیاری از خانم ها می پرسند آیا بیضه ها نیز از نقاط حساس بدن مردان هستند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که بله بیضه های مردان که در زیر آلت تناسلی شان قرار دارد یکی دیگر از نقاط حساس بدن مردان می باشد. بیضه ‌ها در ایجاد میل جنسی مردان بیشترین توانایی را دارند چرا که این منطقه بیشترین میزان حساسیت را دارد.

اکنون می پرسید دلیل حساسیت این ناحیه در مردان چیست؟ دلیل حساسیت بالای بیضه‌ ها وجود سلول ‌های عصبی بسیار است که آن را به منطقه ‌ای فوق حساس در تمامی اقایان تبدیل کرده است. البته هنوز از نظر علمی مشخص نشده است که چه نوع لمس و تحریکی در ناحیه بیضه ‌ها می ‌تواند به بیشترین میزان لذت و تحریک در آن ‌ها منجر شود اما مکیدن یا لمس آن می تواند همسر شما را تا حد زیادی تحریک کند.

پرینیوم یا نقطه P از نقاط حساس بدن مردان

آیا می دانید پرینیوم یا نقطه پی چیست و در کجای مردان قرار دارد؟ پرینیوم یا نقطه P ناحیه ایست که در فاصله بین مقعد و آلت تناسلی مردان قرار گرفته است. البته در لمس این منطقه باید مراقب آسیب نرساندن به پروستات باشید و ملایم عمل کنید. برای مثال استفاده از پوزیشنی که زن در بالا قرار می ‌گیرد به شما این امکان را می‌ دهد که به این نقطه به راحتی دسترسی داشته باشید. در حقیقت تحریک این ناحیه که از نقاط حساس بدن مردان است در تجربه ارگاسم در همسرتان نزدیک می باشد و تحریک این ناحیه ارضا شدن شدید و بسیار لذت بخشی را به او هدیه خواهد داد.

لب و دهان

یکی دیگر از نقاط حساس بدن مردان لب و دهان می باشد چرا که لب و دهان برای اقایان عضو بسیار حساسی به حساب می آید. از طرفی دیگر باید بدانید که لب‌ ها نسبت به لمس، نوازش آرام، گرما و فشار بسیار حساس هستند. همچنین بوسیدن لب و دهان در مردان به ترشح هورمون‌ هایی مانند آکسی توسین منجر می شود. حال هورمون اکسی توسین چیست؟ هورمون آکسی توسین هورمونی است که در ایجاد میل جنسی نقش مهمی ایفا می‌ کند و به همین دلیل به نام هورمون عشق نیز در اصطلاحات علمی معروف است. در اصل بوسیدن لب ‌ها نه تنها تاثیر بسیاری بر میزان میل جنسی مردان خواهد داشت بلکه منجر به عمیق ‌تر شدن رابطه عاطفی میان شما و همسرتان نیز می‌ شود.

کف پا یکی از نقاط حساس بدن مردان

یکی دیگر از نواحی بسیار حساس در مردان ناحیه کف پا می باشد. آیا می خواهید بدانید کجای کف پا بیشترین حساسیت را دارد؟ این ناحیه درست یک سوم پایین‌ تر از انگشت سوم یعنی در مقابل قوس در وسط و مرکز پا قرار دارد. پژوهشگران و متخصصین جنسی معتقدند این ناحیه دارای عصب ‌های فراوانی است که ماساژ دادن و فشار دادن آن باعث افزایش جریان خون در بدن می ‌شود. در نتیجه مردان برای رابطه جنسی آمادگی بیشتری پیدا می ‌کنند.

انگشت شست

امروزه بیشتر زوجین به دلیل عدم آشنایی با نقاط حساس و تحریک پذیر همسرشان در اکثر موارد تنها بر روی آلت تناسلی تمرکز می‌ کنند. اما تحریک نقاط حساس دیگر بدن آقایان مانند انگشت شست می ‌تواند منجر به تجربه رابطه لذت بخش بیشتری شود. مکیدن انگشت شست و بوسیدن آن قسمت می ‌تواند محرک خوبی برای مردان باشد به همین دلیل انگشت شصت جزو یکی از نقاط حساس بدن مردان قرار گرفته است.

نوک سینه از نقاط تحریک پذیر مردان

مکیدن نوک سینه‌ ها همانند بانوان برای مردان نیز لذت بخش است. به عبارتی دیگر نوازش، ماساژ آرام سینه و نوک سینه برای مردان بسیار لذت بخش است و اگر می خواهید در رابطه جنسی تان همسرتان را به اوج برسانید بهتر است به تحریک این ناحیه بپردازید. همچنین زبان زدن و مکیدن نوک سینه و حتی گاز گرفتن این ناحیه می ‌تواند برای مردان تحریک آمیز باشد. زیرا تحریک این ناحیه باعث افزایش جریان خون شده و حساسیت و تحریک پذیری مردان را بیشتر می ‌کند.

نواحی داخل ران

نواحی داخل ران یکی دیگر از نقاط حساس بدن مردان می باشد که بیشتر خانم ها در حین رابطه جنسی به آن بی توجه هستند. اما نواحی داخل ران که تحریک پذیر می باشد دقیقا کجاست؟ نقطه اتصال ران و مفصل ران ناحیه بسیار مهمی در تحریک مردان محسوب می‌ شود. نوازش‌ ها و بوسه ‌های آرام در این ناحیه به افزایش هیجان و تجربه لذت جنسی در همسرتان کمک بسیاری می کند پس برای برخورداری از یک لذت جنسی هیجانی بهتر است اقدام به تحریک این ناحیه کمید.

گردن یکی دیگر از نقاط حساس بدن مردان است

گردن نیز علاوه بر بودن در دسته نقاط حساس بدن خانم ها جزو نقاط حساس بدن مردان نیز می باشند. به عبارتی دیگر لمس کردن گردن در مردان به همان اندازه ‌ای که در زنان منجر به تحریک و احساس لذت می ‌شود در مردان نیز اثر گذار است. به همین دلیل در بدن مردان نیز گردن به عنوان یکی از مناطق حساس بدن توسط متخصصین جنسی مطرح شده است. این ناحیه نسبت به نوازش ‌های جنسی آرام و ایجاد لرزش ‌های خفیف بسیار حساس است. در نتیجه لمس این ناحیه و نوازش آرام این ناحیه منجر به آمادگی و برانگیختگی بیشتر در همسرتان خواهد شد.

گوش ‌ها از نقاط حساس بدن مردان

یکی دیگر از نقاط حساس بدن مردان گوش هایشان می باشد. در حقیقت گیرنده‌ های حسی بسیاری که روی گوش‌ ها واقع شده منجر به حساسیت بالای این منطقه در تمامی مردان شده است. اگر به دنبال تحریک نقاط حساس بدن مردان هستید باید بدانید که تحریک و نوازش جنسی گوش‌ ها به مردان در تجربه ارگاسم کمک بسیاری می ‌کند.

امروزه مردان بسیاری هستند که با وجود تجربه انزال به ارگاسم نمی‌ رسند. به همین دلیل لمس و تحریک گوش ‌ها یکی از راه‌ هایی است که در رفع این مشکل به همسرتان کمک می‌ کند اما چگونه؟ با تحریک این ناحیه سطح برانگیختگی را در او به میزان بسیاری بالا می برید و کمک می ‌کنید که او بتواند اوج لذت جنسی را در کنار شما تجربه کند.

استخوان خاجی

استخوان خاجی نیز یکی دیگر از نقاط حساس بدن مردان می باشد. آیا می دانید استخوان خاجی در کجای بدن مردان قرار دارد؟ اصلا استخوان خاجی چیست؟ استخوان خاجی استخوانی مثلثی شکل است که در قسمت پایین ستون فقرات و باسن قرار دارد. عصب هایی در استخوان خاجی وجود دارد که به دستگاه تناسلی مردان مرتبط است. بنابراین تحریک استخوان خاجی می تواند احساساتی را به اندام مردانه همسرتان منتقل کند.

در حقیقت برخی مطالعات متخصصین جنسی نشان داده است که تحریک الکتریکی این اعصاب می تواند منجر به ارگاسم شود. می خواهید بدانید چگونه استخوان خارجی همسرتان را تحریک کنید؟ باید مرد روی شکم دراز بکشد و ماساژ سبکی روی استخوان خاجی او انجام بدهید. انجام این کار نه تنها اعصاب ساکرال را تحریک می کند بلکه باعث تحریک سیستم عصبی پاراسمپاتیک می شود که برای آرامش و رسیدن به ارگاسم مهم است.

نتیجه ‌گیری

در جمع بندی نهایی این مقاله با توجه به نکاتی که در آشنایی با نقاط حساس بدن مردان گفته شد متوجه شدید که با تحریک این نواحی تا حد زیادی می توانید همسر خود را تحریک کنید و یک رابطه لذت بخش را برای او به ارمغان آورید. همچنین در این مطلب دریافتید که بیشتر مشکلات جنسی اقایان به دلیل عدم توجه به نقاط حساس بدن مردان در حین رابطه جنسی و عشق بازی می باشد. به همین دلیل اگر میخواهید همسر شما از رابطه جنسی رضایت داشته باشد باید شناخت کافی روی نقاط حساس بدن مردان داشته باشید.

از طرفی دانستید که یک معاشقه عالی زمانی صورت می ‌گیرد که شما بتوانید نقاط حساس بدن همسرتان را بشناسید و این نواحی را به درستی لمس و تحریک کنید. در سخن اخر این مقاله مرتبط با نقاط حساس بدن مردان امیدوار هستیم مطالب فوق برایتان مفید بوده باشد و با بهره بردن از آن یک رابطه سراسر لذت را برای خود و همسرتان رقم بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *