نوروفیدبک

بهترین مرکز نوروفیدبک | دارای تاییدیه های معتبر | قیمت نوروفیدبک و تعداد جلسات آن

بهترین مرکز نوروفیدبک
3.7/5 - (58 امتیاز)

نوروفیدبک یک روش درمانی نوین می باشد که در آن اطلاعات عصبی به دستگاه عصبی مرکزی فرد فرستاده می شود. پس از فرستادن اطلاعات عصبی به دستگاه عصبی مرکزی فرد مغز خودش به تنهایی شروع به اصلاح کارکردش می کند. دلیل استفاده از این روش درمانی این است که ما به تنهایی نمیتوانیم امواج مغزی را کنترل یا تغییر دهیم. از این رو مراکز درمانی با استقاده از نوروفیدبک این امواج را تغییر یا کنترل می کنند. در این روش درمانی جدید و نوین، از طریق فیدبک های بسیار سریع اصلاحات لازم بر روی مغز شخص انجام می شود و به مرور به مغز یاد می دهد که چگونه خودش به تولید امواج مورد نظر بپردازد. اگر شماهم در انتخاب بهترین مرکز نوروفیدبک با مشکل مواجه شده اید، کافیست در ادامه ما را دنبال کنید تا شما را با بهترین مرکز نوروفیدبک در کرج و حتی سطح کشور آشنا کنیم.

 

نوروفیدبک چه کاربرد هایی دارد؟

امروزه بسیاری از افرادی که به دنبال بهترین مرکز نوروفیدبک هستند و می خواهند از این روش درمانی نوین استفاده کنند، از تمامی کاربرد های آن اطلاعی ندارند. نوروفیدبک یکی از بهترین و جدید ترین روش های درمانی غیر دارویی می باشد که از آن در جهت تنظیم مجدد امواج مغزی استفاده می کنند.

در این روش درمانی با توجه به درصد اختلال و یا پیشرفته بودن اختلال، مراکز درمانی تصمیم می گیرند چگونه و از چه راهی اقدام به رفع اختلال در فرد کنند. این روش درمانی نوین کاربرد های زیادی دارد که در مطالب زیر به طور کلی به تمامی آن ها اشاره کرده ایم که ما در بهترین مرکز نوروفیدبک در کرج و حتی سطح کشور به آنها میپردازیم.

 • درمان اضطراب با نوروفیدبک
 • درمان بیش فعالی با نوروفیدبک
 • درمان شب ادراری با نوروفیدبک
 • درمان اعتیاد با نوروفیدبک
 • درمان وسواس با نوروفیدبک
 • درمان اختلال یادگیری با نوروفیدبک
 • درمان لکنت زبان با نوروفیدبک
 • درمان بی خوابی با نوروفیدبک
 • درمان افسرگی با نوروفیدبک
 • افزایش تمرکز با نوروفیدبک
 • درمان میگرن با بیوفیدبک
 • درمان پرخاشگری با نوروفیدبک
 • درمان صرع با نوروفیدبک
 • درمان اوتیسم با نوروفیدبک
 • درمان پانیک با نوروفیدبک
 • درمان PTSD یا استرس پس از سانحه با نوروفیدبک
 • درمان وزوز گوش با نوروفیدبک
 • بهبود عملکر ورزشکاران

از چه سنی میتوان درمان با نوروفیدبک را شروع کرد؟

به طور کلی از وقتی که کودکان بتوانند دقایقی را به تلوزیون نگاه کنند و کارتونی را تماشا کنند، میتوانند در جلسات درمانی نوروفیدبک شرکت کنند و از آنجایی که معمولا کودکان از ۴ سالگی این توانایی را پیدا میکنند، در بهترین مرکز نوروفیدبک هم استفاده از این روش درمانی برای کودکان از سنین ۴ یا ۵ سالگی به بالا صورت میگیرد. اما در مورد بزرگسالان هیچ محدودیت سنی وجود ندارد و با هر سنی میتوانند از نوروفیدبک استفاده کنند.

بصورت کلی بهترین سن برای استفاده از روش نوروفیدبک بین سنین ۴ تا ۴۵ سال تشخیص داده شده است. زیرا معمولا کودکان زیر ۴ سال نمیتوانند همکاری لازم را با گروه درمانی داشته باشد و شرکت کردن در جلسات درمانی برایشان خسته کننده است، همچنین بدلیل اینکه مغز انسان پس از ۴۵ سالگی محدود میشود و پذیرش تغییر و تحول در آن سخت تر میشود نوروفیدبک تاثیر کمتری روی آن میگذارد.

نوروفیدبک در کودکان

نوروفیدبک در کودکان

کسانی که در این محدوده سنی نیستند نمیتوانند از نوروفیدبک استفاده کنند؟

اینگونه نیست که هر کس خارج از این محدوده سنی باشد، نمیتواند از این روش درمانی استفاده کند. اما در این صورت میزان اثر بخشی آن کمتر میشود ولی از آنجایی که این روش درمانی روی مغز هر کس بصورت متفاوت عمل میکند، نمیتوان گفت که هر کس در این محدوده سنی قرار نداشت نوروفیدبک هیچ تاثیری در وی نمیگذارد. بهترین راه برای این افراد، این است که برای اطمینان از میزان اثر بخشی آن به بهترین مرکز نوروفیدبک در کرج مراجعه کنند و با تشخیص متخصصین مجرب ما به درمان بپردازند.

آیا نوروفیدبک عوارض دارد؟

یکی از مهم ترین فواید این روش درمانی بدون عوارض بودن آن می باشد. به عبارتی دیگر این روش درمانی هیچ نوع عوارض جانبی ندارد و کاملا ایمن است زیرا در این روش هیچ اشعه یا موجی وارد مغز فرد نمی شود تنها یک دستگاه گیرنده امواج مغزی است که به سر مراجع وصل میشود. به طور کلی طبق تحقیقات انجام شده فقط ۵ درصد از افرادی که نوروفیدبک استفاده کردند دچار عوارض خفیفی مانند حالت تهوع، سردرد، بی خوابی و اظطراب شده اند که پس از پایان دوره درمان بصورت کامل بهبود یافته اند.

لازم به زکر است که بدانید عوارض داشتن دوره درمانی شما به شدت به مرکز نوروفیدبکی که انتخاب میکنید بستگی دارد. برای مثال در صورتی که درمانگر یا نوروتراپیست حرفه ای نباشد و صلاحیت لازم را نداشته باشد کودک پس از جلسه نوروفیدبک احساس بی حوصلگی و خستگی ذهن میکند و به اثر بخشی مورد نظر نمیرسد به همین دلیل در بهترین مرکز نوروفیدبک از متخصصین حرفه ای و با سابقه استفاده میشود که با روش های جذاب مانع از خستگی و بی حوصلگی کودک شوند که این امر باعث افزایش اثر بخشی درمان میشود.

فواید نوروفیدبک چیست؟

همان طور که گفته شد بدون عوارض بودن این روش درمانی از مهم ترین فواید آن است اما فقط این نیست. از دیگر فواید این روش درمانی می توان کمک به افرادی که هیچ اختلالی ندارند و خواستار افزایش عملکرد و کسب مقام کنکوری هستند یا ورزشکارانی که میخواهند عملکرد بهتری در ورزش خود داشته باشند نیز اشاره کرد. کمک به پزشکان در قطع یا کاهش دوز مصرفی داروها در برخی از اختلالات در کنار درمان های دیگر نیز از فواید این روش درمانی جدید می باشد. افزایش توانمندی شناختی از طریق افزایش توجه و دقت، افزایش حافظه با تقویت تمرکز و توجه از عمده ترین فواید این روش درمانی هستند که ما در بهترین مرکز نوروفیدبک کرج و حتی سطح کشور با نتایج موثر و ماندگار به همه آنها میپدازیم.

دستگاه نوروفیدبک در بهترین مرکز نوروفیدبک

دستگاه نوروفیدبک در بهترین مرکز نوروفیدبک

دست منفعت طلبان روی سر مراجعین

امروزه بسیاری از مراکز نوروفیدبک به دلیل نبود اطلاعات کافی بین مردم از مراجعین خود با روش های مختلف سوء استفاده می کنند. که برخی از آن ها را در ادامه برایتان زکر کرده ایم :

نداشتن اطلاعات کافی در مورد نوروفیدبک نزد مردم

متاسفانه بسیاری از مراکز در شهرستان ها و یا حتی تهران، قول درمان بیماری های شدیدی را به مراجعین خود میدهند که با نوروفیدبک درمان نمیشوند و یا اگر هم بشوند احتمالش بسیار کم است و به هیچ وجه قابل استناد نیست. اما چون مردم اطلاعات کافی را درمورد کاربرد های نوروفیدبک ندارند و نمیدانند چه اختلالاتی با نوروفیدبک درمان میشود، در این دام می افتند و مورد سوء استفاده قرار میگیرند. آنها با قول دادن و جلب نظر مراجعین، آنها را متقاعد می کنند که در جلسات نوروفیدبک شرکت کنند تا بتوانند درآمد بیشتری کسب کنند و در آخر مراجع به هیچ نتیجه درمانی مطلوبی نمیرسد.

در بهترین مرکز نوروفیدبک ابتدا نقشه مغزی و آزمون های مورد نظر از مراجع گرفته میشود و پس از اطمینان یافتن از میزان اختلال و امکان پذیر بودن درمان با نوروفیدبک، درمان شروع میشود تا از اتلاف وقت و هزینه مراجعین عزیز جلوگیری شود.

قیمت های بسیار بالا

بسیاری از مراکز نوروفیدبک، طبق تعرفه های شخصی خود هزینه های سرسام آوری از مراجعین خود دریافت میکنند. این اتفاق به این دلیل می افتد که تعرفه ی مشخصی برای این روش درمانی در دسترس نمیباشد و نظارت صحیحی برای کنترل قیمت ها وجود ندارد. از این رو برخی از مراکز از این شرایط سوء استفاده کرده و از افراد غیر حرفه ای به عنوان نوروتراپیست استفاده میکنند و در عین حال با گرفتن هزینه های کلان از مردم، این روش درمانی را برای آنها اجرا می کنند.

تجویز کردن تعداد جلسات غیر ضروری و اضافی

بسیاری از مراکز نوروفیدبک بخصوص در تهران، با تجویز کردن جلسات بیشتر و غیر ضروری، مراجعان خود را وادار میکنند که جلسات بیشتری را شرکت کنند، فقط برای اینکه بتوانند درآمد بیشتری کسب کنند.

استفاده از افراد غیر حرفه ای به عنوان نوروتراپیست

متاسفانه امروزه در بسیاری از مراکز نوروفیدبک در کشور از افراد غیر حرفه ای که رشته های نامرتبطی را خوانده اند و اصلا تخصصی در نوروتراپی ندارند، به عنوان نوروتراپیست استفاده میکنند. این امر باعث میشود افرادی که به این مراکز مراجعه میکنند، نتیجه ای از نوروفیدبک نگیرند و یا پس از گذشت دوره درمان دوباره به حالت قبل بازگردند و اختلال پس از مدتی عود کند. پس برای گرفتن نتیجه خوب و موثر از روش درمانی نوروفیدبک باید حتما به مراکزی مراجعه کنید که از نوروتراپیست های حرفه ای و متخصص استفاده میکنند و از سابقه خوب درمانی برخوردارند.

باعث افتخار است که بدانید کلینیک نوین با ۸ سال سابقه درخشان، بیش از ۱۰۰۰ نتایج درمانی مثبت و موثر در نوروفیدبک را برای مراجعین عزیز خود به ارمغان آورده است.

نوروفیدبک

نوروفیدبک

موارد تاثیر گذار در تعداد جلسات نوروفیدبک

سرعت یادگیری در فرد

سرعت یادگیری در دیگران متفاوت است. برخی زودتر یادمیگیرند و برخی دیرتر. سرعت درمان با نوروفیدبک هم به همین عامل بستگی دارد، مغز به کمک نوروفیدبک یاد میگیرد عادت های مخرب خود را که باعث ایجاد اختلال شده است، ترک کند، که این یادگیری در برخی سریع تر اتفاق می افتد و در برخی دیرتر.

نوع اختلال و شدت آن

مورد دیگری که بسیار تاثیر گذار است نوع اختلال و شدت آن میباشد. برخی از اختلال ها میزان جلسات بیشتری برای درمان نیاز دارند و در عین حال اختلال هر چقدر شدید تر باشد به جلسات بیشتری نیاز دارد.

نوع دستگاه نوروساینس

نوع دستگاهی که متخصصین برای درمان فرد استفاده می کنند بسیار در سرعت درمان و تعداد جلسات تاثیر گذار است. برای مثال میزان جلسات لورتا نوروفیدبک کمتر از نوروفیدبک معمولی است و مراجع زودتر به درمان دست میابد پس اگر میخواهید زودتر به درمان برسید بهتر است از لورتا نوروفیدبک استفاده کنید.

تعداد جلسات و طول جلسات نوروفیدبک در بهترین مراکز نوروفیدبک

به طور کلی معمولا تعداد جلسه های نوروساینس بین حداقل ۲۰ جلسه و حداکثر ۴۵ الی ۵۰ جلسه می باشد. در ادامه بصورت کلی به تعداد جلسات هر یک از ابزار های نوروساینس در بهترین مرکز نوروفیدبک میپردازیم :

 • تعداد جلسات نوروفیدبک : در بهترین مرکز نوروفیدبک معمولا تعداد جلسات بین حداقل ۳۰ تا حداکثر ۴۵ جلسه ادامه پیدا میکند که اکثرا مراجعین ما در جلسه ۲۰ الی ۲۵ به درمان دست پیدا میکنند. (طول جلسه ۴۵ دقیقه)
 • هزینه هر جلسه لورتا نوروفیدبک : تعداد جلسات لورتا نوروفیدبک بین حداقل ۲۰ تا حداکثر ۳۵ جلسه طول میکشد. با وجود این که هزینه لورتا نوروفیدبک از نوروفیدبک معمولی بیشتر می باشد اما درکل از نوروفیدبک به صرفه تر است زیرا میزان جلسات آن کمتر است و مراجع سریع تر به درمان دست میابد. (طول جلسه ۴۵ دقیقه)
 • هزینه هر جلسه TDCS ، TACS ، TPCS ، TRNS و هر یک از ابزار های تحریک مغزی : در بهترین مرکز نوروفیدبک تعداد جلسات هر یک از ابزار های تحریک مغزی نیز مانند نوروفیدبک بین حداقل ۲۰ تا حداکثر ۳۵ جلسه ادامه پیدا میکند. (طول جلسه ۴۵ دقیقه)

قیمت نوروفیدبک 

همان طور که اشاره کردیم هزینه جلسات نوروفیدبک به نوع و میزان اختلال بستگی دارد ولی بصورت کلی هزینه هر جلسه نوروفیدبک در بهترین مرکز نوروفیدبک بصورت زیر است:

(همه تعرفه های ما طبق تعرفه وزارت بهداشت و درمان می باشد.)

 • هزینه هر جلسه نوروفیدبک : بین ۱۳۰ تا ۲۵۰ هزار تومان (بسته به نوع دستگاه و پروتکل درمانی)
 • هزینه هر جلسه لورتا نوروفیدبک : ۲۵۰ هزار تومان
 • هزینه هر جلسه TDCS ، TACS ، TPCS ، TRNS و هر یک از ابزار های تحریک مغزی : ۱۲۰ هزار تومان

نحوه کار در بهترین مرکز نوروفیدبک در کرج

نقشه مغزی در بهترین مرکز نوروفیدبک

نقشه برداری مغز در بهترین مرکز نوروفیدبک

نقشه برداری مغز در بهترین مرکز نوروفیدبک

در ابتدای کار فرد با مراجعه به بهترین مرکز نوروفیدبک جهت نقشه مغزی باید اقدام کند. سپس نقشه مراجع توسط متخصصین ما مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد. بعد از بررسی و ارزیابی نقشه مغزی، متخصصین بر اساس میزان اختلال در قسمت ها یا بخش هایی از مغز، پروتکل های درمانی مناسب برای این فرد را می نویسند تا وارد مراحل بعدی شوند.

اتصال الکترود ها و شروع درمان در بهترین مرکز نوروفیدبک

الکترود گذاری در بهترین مرکز نوروفیدبک

الکترود گذاری در بهترین مرکز نوروفیدبک

همان طور که به آن اشاره کردیم در بهترین مرکز نوروفیدبک در کرج ابتدا متخصصین این حوزه که به آن ها نوروتراپیست نیز می گویند در مورد نقشه مغزی فرد اطلاعاتی را دریافت و سپس یادداشت می کند. در مرحله بعد مراجع روی صندلی روبروی مانیتور مینشیند و سپس نوروتراپیست ها سنسور های حسگر را روی نقطه های مشخصی از سر فرد قرار می دهند. این سنسور ها وظیفه دارند فعالیت های مغزی فرد را تشخیص داده و بر روی مانیتور نمایش دهند.

استفاده از فیلم یا بازی در بهترین مرکز نوروفیدبک

استفاده از فیلم در بهترین مرکز نوروفیدبک

استفاده از فیلم در بهترین مرکز نوروفیدبک

در این مرحله از فرد می خواهند بازی نمایش داده شده روی مانیتور را بدون استفاده از دست انجام دهد. به عبارتی دقیق تر از فرد می خواهند بدون استفاده از دست هایش و تنها با نگاه کردن به مانیتور بازی نمایش داده شده را با امواج مغزی خود انجام دهد. اگر فرد بتواند بازی یا انیمیشن های موجود بر روی مانیتور را به درستی انجام دهد دستگاه نوروفیدبک برای این فرد یک امتیاز مثبت ثبت می کند و اگر اشتباه انجام دهد دستگاه به او هشدار می دهد. با استفاده از این روش فرد می تواند درستی یا نادرستی امواج مغزی خود را تشخیص دهد. در نتیجه وقتی فرد تلاش می کند برای گرفتن امتیاز های بیشتر امواج مغزی خود را به مرور زمان اصلاح کند به مرور درمان می شود.

لازم به زکر است که در بهترین مرکز نوروفیدبک، تا پایان این مراحل نوروتراپیست در کنار مراجع نشسته و وی را راهنمایی میکند.

چرا مرکز مشاوره نوین بهترین مرکز نوروفیدبک در کرج و حتی سطح کشور است؟

تاییدیه ها ی معتبر  کلینیک نوروفیدبک نوین

خیلی از افراد در کنار مواردی که عنوان شد به دنبال مورد های دیگری هستند تا با خیالی جمع به بهترین مرکز نوروفیدبک در کرج یا همان مشاوره نوین مراجعه کنند. از جمله مورد هایی که مرکز مشاوره نوین را به بهترین مرکز نوروفیدبک در کرج و حتی سطح کشور تبدیل کرده است تاییده های آن می باشد. به عبارتی دقیق تر از جمله مواردی که بهترین مرکز نوروفیدبک در کرج باید در زمینه روش درمانی نوروفیدبک داشته باشد دارا بودن تاییده هایی از دانشگاه های داخل و مراکز معتبر بین المللی می باشد که مشاوره نوین همه ی آن ها را دارا می باشد مانند :

 

تاییده نوروفیدبک مقدماتی -دانشگاه تهران ۲۰۱۴

تاییده نوروفیدبک مقدماتی -دانشگاه تهران ۲۰۱۴

 

تاییدیه دوره نوروفیدبک پیشرفته -دانشگاه تهران ۲۰۱۵

تاییدیه دوره نوروفیدبک پیشرفته -دانشگاه تهران ۲۰۱۵

 

تاییدیه کاربرد نوروفیدبک در کنترل اضطراب و استرس -دانشگاه تهران ۲۰۱۷

تاییدیه کاربرد نوروفیدبک در کنترل اضطراب و استرس -دانشگاه تهران ۲۰۱۷

 

تاییدیه تحریک مغزی (TDCS)-مرکز -توانبخشی آویژه ۲۰۱۶

تاییدیه تحریک مغزی (TDCS)-مرکز -توانبخشی آویژه ۲۰۱۶

 

 

 

تجهیزات در بهترین مرکز نوروفیدبک

نکته و مورد دیگری که یک مرکز را به بهترین مرکز نوروفیدبک در کل کشور تبدیل می کند، استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته برای ارائه بهترین ها به مراجعان عزیز می باشد. مرکز مشاوره نوین نیز از این قاعده مستثنا نبوده و با ارائه جدید ترین و با کیفیت ترین تجهیزات به بهترین مرکز نوروفیدبک در کشور تبدیل شده است مانند :

 

 • دستگاه نوروفیدبک پروکامپ کانادا
دستگاه نوروفیدبک مدل پروکامپ

دستگاه نوروفیدبک مدل پروکامپ

 

 • نرم افزار و سخت افزار لورتا و Zscore نوروفیدبک
لورتا نوروفیدبک در بهترین مرکز نوروفیدبک

لورتا نوروفیدبک در بهترین مرکز نوروفیدبک

 

 • دستگاه نقشه مغزی QEEG
نقشه برداری مغز در بهترین مرکز نوروفیدبک

نقشه برداری مغز در بهترین مرکز نوروفیدبک

 

تحریک مغزی در بهترین مرکز نوروفیدبک

تحریک مغزی در بهترین مرکز نوروفیدبک

 • دستگاه های تحریک مغزی از جمله tdcs

 

استفاده از پروتکل های درمانی مختص هر مراجع

در بهترین مرکز نوروفیدبک از جمله نوین مشاوره، برای هر مراجع بر اساس نقشه مغزی اش بطور تخصصی پروتکل درمانی نوشته می شود که این امر بشدت بر اثر بخشی درمان و نتیجه گیری مراجع تاثیر میگذارد. ولی متاسفانه برخی از مراکز به این مورد توجهی نمیکنند و از یک پروتوکل درمانی برای همه استفاده میکنند که باعث میشود مراجع به نتیجه مطلوب نرسد و یا پس از پایان دوره درمان دوباره علائم و نشانه ها عود کند و برگردد. به همین دلیل هنگام انتخاب مرکز مورد نظر، باید حتما به این مورد توجه داشته باشید درغیر این صورت ممکن است همه هزینه ها و زحمات شما بی نتیجه بماند و نتایج مورد نظر از درمان را نگیرید.

آزمون های تخصصی در بهترین مرکز نوروفیدبک

استفاده از آزمون های تخصصی همان طور که اشاره شد باعث می شود یک مرکز درمانی مانند مشاوره نوین به بهترین مرکز نوروفیدبک در کرج و سطح کشور تبدیل شود. آزمون های تخصصی قبل از شروع درمان با نوروفیدبک یا در حین دوره و پس از اتمام دوره جهت بررسی روند درمان بسیار حائز اهمیت می باشد مانند :

 

 • نقشه برداری مغز
نقشه مغزی QEEG

نقشه مغزی QEEG

[/two_fourth]

[two_fourth]

 • آزمون توجه و تمرکز IVA-2
IVA-2

IVA-2

 

دستگاه نوروفیدبک در مرکز مشاوره نوین چگونه است؟

دستگاه مورد استفاده در مرکز مشاوره نوین مدل پروکامپ کانادا می باشد. این دستگاه با بیش از ۴۰ سال سابقه در حوزه نوروفیدبک و بیوفیدبک و ثبت امواج مغزی نیاز کلینیکی و درمانی متخصصان را همانند مشاوره نوین برآورده می کند. همچنین بهتر است بدانید که دستگاه موجود در این مرکز پرفروش ترین دستگاه نوروفیدبک در دنیا و از جمله خاورمیانه می باشد و دارای FDA آمریکا میباشد.

آیا میدانید مراحل اخذ مجوز FDA چگونه است؟

در واقع بررسی و آنالیز محصول توسط FDA با انجام آزمایشات دقیق و بااستفاده از بروزترین تجهیزات آزمایشگاهی و مقایسه با استانداردهای سختگیرانه، پروسه‌‎ی طولانی و پرهزینه‌ایی است که پشت‌سر گذاشتن این مراحل ممکن است بیش از ده سال به طول انجامد به همین دلیل محصولات باکیفیت و اندکی، موفق به دریافت این تاییدیه می‌شوند.

در حین استفاده از تجهیزات پزشکی از جمله دستگاه نوروفیدبک باید توجه‌کرد که دستگاه چه گواهی‌های پزشکی، ایمنی و کیفی را توانسته کسب کند. داشتن گواهی از طرف سازمان غذا و دارو آمریکا FDA از جمله موارد استانداردی است که داشتن آن اهمیت بسزایی در حوزه سلامت و پزشکی دارد.

‌کمپانی Thought Technology کانادا از کمپانی های پیشرو در زمینه تولید و طراحی دستگاه های نوروفیدبک و بایوفیدبک با بیش از ۴۵ سال سابقه در این حوزه دارای تاییدیه FDA برای تمامی محصولات خود می‌باشد که دستگاه نوروفیدبک مدل ProComp2 از این کمپانی میباشد و در مرکز مشاوره نوین در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا با خیالی آسوده از آن استفاده کنید.

دلیل اینکه برخی از مراکز نوروفیدبک نتایج خوب درمانی ندارند چیست؟

همانطور که اشاره کردیم میزان موفقیت شما در درمان با نوروفیدبک بشدت به کلینیکی که به آن مراجعه میکنید بستگی دارد. خیلی از افراد به مراکزی می روند که در آخر با نتایج خوشایندی رو به رو نمی شوند و یا کاملا درمان نمی شوند. دلیلش را برایتان در ادامه توضیح داده ایم:

از دستگاه هایی استفاده میکنند که تاییدیه FDA ندارند

همانطور که اشاره کردیم داشتن تاییدیه FDA از جمله موارد استانداردی است که داشتن آن اهمیت بسیار زیادی در حوزه سلامت و تجهیزات پزشکی دارد و شما قبل از مراجعه کردن به مراکز نوروفیدبک و شروع درمان، حتما باید به آن توجه کنید و به مراکزی مراجه کنید که تجهیزاتشان از این گواهی برخوردار باشند.

در حال حاضر یکی از بهترین مدل های دستگاه نوروفیدبک که دارای FDA آمریکا نیز میباشد، دستگاه نوروفیدبک مدل پروکامپ (ProComp ) است. همانطور که پیش تر اشاره کردیم این دستگاه با بیش از ۴۰ سال سابقه جزء پرفروش ترین دستگاه های نوروفیدبک در دنیا و از جمله خاورمیانه می باشد. از همین رو ما در مرکز مشاوره نوین این دستگاه را تهیه کردیم تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم.

از یک پروتکل درمانی برای همه استفاده میکنند

همانطور که اشاره شد، استفاده از یک پرتوکل درمانی برای همه باعث میشود که مراجع نتیجه مورد نظر را از درمان نگیرد و یا پس از پایان دوره درمان، علائم دوباره باز گردد و عود کند. از همین رو در بهترین مرکز نوروفیدبک ابتدا از مراجع نقشه مغزی گرفته میشود و طبق نقشه مغزی فرد، پروتکل درمانی مختص مراجع نوشته میشود. اما متاسفانه بیشتر مراکز نوروفیدبک به این مسئله توجهی نمیکنند و از یک پروتکل درمانی برای همه استفاده میکنند.

از متخصص نوروسایکولوژی و نوروتراپیست حرفه ای استفاده نمیکنند

همانگونه که اشاره شد در بسیاری از مراکز نوروفیدبک از افرادی که رشته های نامرتبطی دارند و فقط چند هفته دوره های آموزشی نوروفیدبک را گذرانده اند، به عنوان نوروتراپیست استفاده میکنند. درحالی که در بهترین مرکز نوروفیدبک از متخصصین حرفه ای که سالها رشته ی سیستم های شناختی مغز را در دانشگاه تحصیل کرده اند و تاییدیه دوره های مختلف نوروفیدبک را از دانشگاه های معتبر ایران و اروپا گرفته اند، استفاده میشود.

خانم سارا اکبری مدیر مرکز مشاوره و علوم اعصاب نوین

خانم سارا اکبری مدیر مرکز مشاوره و علوم اعصاب نوین

نگاهی به بهترین مرکز نوروفیدبک در کرج

مرکز مشاوره و علوم اعصاب نوین با جمع آوری حرفه ای ترین و متخصص ترین نوروتراپیست ها و روانشناسان در حوزه های مختلف روانشناسی و نوروتراپی، با بروز ترین و با کیفیت ترین تجهیزات همواره سعی کرده بهترین خدمات را به مراجعین خود ارائه دهد. این مرکز با مدیریت سرکار خانم سارا اکبری که دارای پروانه از سازمان نظام روانشناسی و همچنین تاییدیه های معتبر نوروتراپی در سطح کشور می باشد، از سال ۱۳۹۲ برای ارائه خدمات نوین به مراجعین محترم افتتاح شده است و با ۸ سال سابقه ی درخشان و بیش از ۲۰۰۰ جلسات مشاوره و نوروتراپی، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

سخن آخر

سخن آخر اینکه به شما توصیه می کنیم از آنجایی که این روش درمانی تاثیرات قابل توجهی بر روی فرد می گذارد اگر از طرف کسانی انجام شود که تخصص لازم را در این زمینه ندارند به نتایج موفقی دست پیدا نمی کنید. از این رو در انتخاب بهترین مرکز نوروفیدبک باید بسیار دقت کنید و به مراکز و متخصصین خبره مانند کلینیک نوین مراجعه کنید تا به نتایج مثبت و موثر دست یابید.

4 نظر در “بهترین مرکز نوروفیدبک | دارای تاییدیه های معتبر | قیمت نوروفیدبک و تعداد جلسات آن

 1. Hale گفت:

  سلام من افسردگی شدید دارم از روش های مختلفی برای درمان استفاده کردم مثل دارو درمانی و روان درمانی ولی به نتیجه نرسیدم، تا وقتی که درمورد نوروفیدبک شنیدم و سایت شمارو بهم پیشنهاد کردن، میخواستم بدونم نوروفیدبک تا چه اندازه رو افسردگی تاثیر میزاره و احتمال اینکه درمان بشم چقدره؟

  1. سارا اکبری گفت:

   سلام وقت بخیر
   خوشبختانه بسیاری از مراجعین ما که به افسردگی مبتلا بودند با این روش به درمان موفق و ماندگار دست یافتند و نتیجه ی خیلی خوبی گرفتند. همچنین دستگاه نوروفیدبکی که ما در کلینیک نوین از آن برای درمان استفاده میکنیم (ILF) هستش که تازه وارد ایران شده و کمتر مراکزی از اون برخوردارند. این دستگاه تاثیر شگفت انگیزی روی انواع اختلالات از جمله افسردگی داره. همچنین اگر میخواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید میتونید پست زیر رو مطالعه کنید. با تشکر از شما
   https://novinmoshavere.com/treatment-depression-neurofeedback/

   1. Hale گفت:

    خیلی ممنونم از توضیحات کاملتون، من فرم نوبت گیری رو پر کردم، چند روز طول میکشه تا بهم وقت بدید؟ عجله دارم میخوام برای فردا وقت بگیرم اگر امکانش باشه

    1. سارا اکبری گفت:

     برای دو تا سه روز آینده بهتون وقت میدن اما اگر عجله دارید میتونید با شماره های زیر تماس بگیرید و بگید تایمتون رو زودتر بزارن. با تشکر از شما
     ۰۹۳۶۹۷۵۶۶۵۹
     ۰۲۶۹۹۹۹۷۱۸۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *