ارتباط با جنس مخالف, شب ادراری, مشاوره قبل از ازدواج, مهارت های ارتباطی, مهارت های زندگی

سیاست های زنانه قبل از ازدواج

سیاست های زنانه قبل از ازدواج
4.3/5 - (16 امتیاز)

امروزه به دلایل مختلفی مانند فشار های اجتماعی بسیاری از خانم ها متوجه شده اند که رک و رو راست بودن کار درستی نیست و نباید با همسر خود رو راست باشند. حتی بسیاری از خانم ها در شرایط بحرانی صدای خود را خفه می کنند تا حرف نزنند و عاقبت شان به دعوا ختم نشود. زیرا همواره به آن ها یاد داده شده است که ساکت باشند و برای اینکه رابطه شان تلخ نشود حرف نزنند. در اینجا قصد داریم شما را با سیاست های زنانه قبل از ازدواج و همسرداری آشنا کنیم تا با به کار بردن آن ها بتوانید با همسر خود بدون دعوا و جر و بحث به راحتی صحبت کنید.

با پیروی اصولی که در ادامه گفته خواهد شد، شاهد تغییرات رفتاری هم در خود و هم در همسرتان خواهید بود. در حقیقت هم در زندگی زناشویی و هم در دوران دوستی سیاست های وجود دارد که با پیروی از آن ها رابطه بین شما و همسرتان بسیار خوب خواهد شد. البته پیش نیاز تمامی این موارد اهمیت دادن و گوش دادن به ندای درونی تان می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا به طور کلی با انواع سیاست های زنانه قبل از ازدواج آشنا شوید.

زنانه سیاست کنید

خانم ها نقش بسیار مهمی در بهتر شدن رابطه با همسر خود دارند. در اصل مرد ها دو بار تربیت می شوند. یک بار توسط والدین خود که بتواند فرزند صحیح و سالمی برای آن ها باشد و یک بار توسط همسرشان که بتوانند شوهر خوبی برای آن ها باشند. اما اگر در تربیت دومی قدم از قدم برندارید تغییری در زندگیتان به وجود نخواهد آمد و همواره مشکلات گریبان گیرتان خواهد بود.

از طرفی همه ی مردان می توانند یک شخصیت کاملا مثبت داشته باشند و این شخصیت مثبت بستگی به نوع رفتار خانم هایشان دارد. در تاریخچه کتاب های قدیمی هم که نگاهی بیندازید آثار رد پای زنانی را مشاهده خواهید کرد که با سیاست های زنانه از فرو ریختن دیوار زندگی شان جلوگیری کرده اند. از این رو این امر نشان دهنده اهمیت سیاست های زنانه قبل از ازدواج و بعد از ازدواج می باشد.

[alert style=”warning”]

حتما مطالعه کنید

مثلث عشق استرنبرگ

برای اینکه بفهمید همسرتان دوستتان دارد، و میزان صمیمیت، هوس و تعهد در رابطه تان را بسنجید کافیست در این تست رایگان شرکت کنید و از نتایج آن شگفت زده شوید

[/alert]

جذب همسر و افزایش صمیمیت بدون صرف هیچ هزینه ای

بیشتر دختران و پسر های جوانی که امروزه با عشق و علاقه های زیادی با یکدیگر ازدواج می کنند در اوایل انقدر عاشق هستند و شور و شوقشان زیاد است که به بسیاری از مشکلات توجه نمی کنند اما این احساسات و شور و شوق ها تا ابد ماندگار نیستند و به گذشت زمان کمرنگ خواهد شد. با کمرنگ شدن عشق و علاقه در این شرایط مشکلات چهره واقعی خود را نشان می دهند.

در این شرایط با بروز مشکلات بسیاری همسر های جوان شروع می کنند کادو های گران قیمت می خرند تا با این روش باز هم علاقه خود را به همسر خود نشان دهند و ارتباط صمیمانه شان دوباره پر رنگ شود. در حالی که راه کار اصلی در رفتار های طرف مقابل می باشد که در سیاست های زنانه قبل از ازدواج باید به آن توجه می کردید. اما اگر به سیاست های زنانه قبل از ازدواج توجه ای نکرده اید هنوز هم دیر نیست و با صرف هیچ هزینه ای می توانید با رفتار خود تغییرات را در زندگیتان ایجاد کنید.

صمیمیت

صمیمیت

صمیمیت چیست؟

قبل از پرداختن به سیاست های زنانه قبل از ازدواج ابتدا باید با معنی واقعی کلمه صمیمت آشنا شوید. وقتی با یک نفر احساس نزدیکی و راحت بودن می کنید و در دنیای خصوصی خود با او شریک می شوید به این حس صمیمیت می گویند. صمیمیت در رابطه همانند سیاست های زنانه قبل از ازدواج بسیار مهم می باشد زیرا اگر یک فرد با همسر خود احساس صمیمیت کند بدون خجالت حرف های دل خود را با او می زند.

از طرفی دیگر وقتی در یک رابطه صمیمیت وجود داشته باشد آن دو زوج یکدیگر را دائم کنترل نمی کنند و با برقراری یک رابطه عاشقانه و لذت بخش به زندگی زیبای خود ادامه می دهند. همچنین تعریف دیگر صمیمیت همکاری صمیمانه زوج ها با هم، تعهد و پایبندی نسبت به یکدیگر و زندگی مشترک، رضایتمندی آنان از رابطه جنسی، احساس استقلال زن و شوهر برای ارتباط با خانواده و دوستان، اعتماد به نفس و عزت نفس زن و شوهر، حل اختلاف نظر های خود و بیان احساسات و عواطف خود برای یکدیگر می تواند باشد. همه این ها موارد مهمی از سیاست های زنانه قبل از ازدواج می باشد.

بررسی نکته های سیاست زنانه قبل از ازدواج

خیلی از خانم ها در انجام سیاست های زنانه قبل از ازدواج فکر می کنند که باید برای همسر خود مادری کنند در حالی که وظیفه آن ها همسر داری می باشد. از طرفی برای اینکه همسر تان با شما رو راست باشد و همه چیز را به شما بگوید در مرحله اول باید او را درک کنید و برای افکار و احساسات او ارزش قاعل شوید. همچنین در سیاست های زنانه قبل از ازدواج نباید زیاد از حد از او انتقاد کنید زیرا به مرور زمان باعث می شود همسرتان از شما فاصله بگیرد.

در سیاست های زنانه قبل از ازدواج همچنین باید با نیاز های شوهرتان آشنا باشید و از آن غافل نشوید، در صورت مشاهده رفتاری که مورد قبول شما نبود نباید سریعا به او بگویید زیرا این کار باعث می شود اگر رفعات بعدی هم این کار را انجام داد از شما پنهان کند، همسرتان را همانند یک شی نگاه نکنید و از شخصیت های خوب او که باعث جذب شما شده اند صحبت کنید همچنین در وقت های آزاد خود راجب مسائل مختلف با یکدیگر گفت و گو کنید.

[alert style=”warning”]حتما مطالعه کنید

نشانه های خیانت مردان، با این روش ها مردان خیانتکار را تشخیص دهید[/alert]

سیاست زنانه در شوهرداری و حفظ شوهر

همه ی زنان اهمیت و مسئولیت های ویژه ای برای تداوم، تعادل و حفظ کردن یک رابطه عالی با همسر خود دارند. از طرفی بسیاری از خانم ها برای برانگیختن نقطه های قوت رفتاری در همسرشان راهکار های زیادی بلد هستند و با همین راه کار ها یا به عبارتی دیگر سیاست ها می توانند کار های زیادی کنند.

سیاست زنانه نه تنها در شوهر داری بلکه در دوران دوستی نیز حرف اول را می زند. زیرا خانم ها توانایی این را دارند که با چند حرف کاری کنند که مرد ها فقط حرف آن ها را گوش دهد و به عبارتی دیگر حرف شنوی خاصی از او پیدا کنند. از این رو اگر سیاست های زنانه را بلد نیستید در فرا گرفتن سیاست های زنانه قبل از ازدواج و بعد از ازدواج همواره باید تلاش کنید.

سیاست های زنانه در همسرداری معجزه می کنند

تمامی مردان از کوچک تا بزرگ همگی نفوذ پذیر هستند به شرطی که شما هم نفوذ گر خوبی باشید و با دانستن سیاست های زنانه درون ان ها نفوذ پیدا کنید. در حقیقت هر خانمی با دانستن نقاط ضعف و قوت رفتاری همسر خود و همچنین اگاهی از برخی روش ها برای به دست آوردن دل همسرش می تواند کاری کند که همسر او شیفته رفتارش شود.

در اصل با سیاست های زنانه قبل از ازدواج و بعد از ازدواج می توانید کار هایی کنید که همسرتان به یک همسر ایده آل و خوب که در مد نظر شما می باشد تبدیل شود. حتی بسیاری از خانم ها با سیاست های زنانه قبل از ازدواج کارهای شگفت انگیزی کرده اند برای مثال بسیاری از اقایان با همین سیاست های زنانه تحمل دوری از خانم هایشان را حتی برای یک روز ندارند.

نکات همسرداری

نکات همسرداری

سیاست های زنانه که برای همسرداری موفق باید بدانید

امروزه بسیاری از شکایت ها و ناراحتی های خانم ها مربوط به این موضوعات می باشد که همسرم به من توجه نمی کند، از من سرد شده ، چشم همسرم دنبال خانم های دیگر می باشد یا همسرم کار های دیگرش را به من ترجیح می دهد. اگر شما هم جزو این خانم ها هستید و همچین گلایه هایی از همسرتان دارید باید بگوییم اصلا با سیاست های زنانه قبل از ازدواج و بعد از ازدواج آشنا نیستید. در حقیقت همان گونه که گفته شد شما می توانید با استفاده از رفتار های خوب خود در موقعیت های مختلف همسر خود را عاشق تر و همانند یک بچه حرف گوش کن کنید.

در اصل شما باید با استفاد از سیاست های زنانه قبل از ازدواج و بعد از ازدواج در شرایط پیش امده بهترین واکنش را از خودتان نشان دهید. برای مثال وقتی همسر شما دیر به خانه امد سوال های زیاد اعم از تا به حال کجا بودی و … از او نپرسید و به جای تلخ کردن اوقات خودتان و همسرتان با بهترین کلمه ها و بدون دعوا از او سوال بپرسید. همچنین با سوال های زیاد و دعوا کردن همسرتان فکر می کند استقلال و قدرت ندارد و اوضاع بدتر می شود از طرفی همیشه نباید فکر کنید که باید هر رفتار همسرتان را تغییر دهید بلکه باید با کلمات آرامش دهنده او را کنترل کنید تا همه چیز را به شما بگوید.

[alert style=”warning”]حتما مطالعه کنید

نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد[/alert]

چطوری زن با سیاستی در رابطه عاطفی مان باشیم؟

یک زن سیاست مدار در رابطه ابتدا باید پرشور و دارای انرژی زیاد باشد و در مرحله بعد با استفاده از تکنیک های زنانه و سیاست های زنانه قبل از ازدواج و بعد از ازدواج برای بهتر شدن رابطه خود تلاش کند. در مرحله بعدی یک زن سیاستمدار باید به خودش برسد و به خانواده همسر خود نیز احترام بگذارد.

در حقیقت خیلی از خانم ها فکر می کنند که به وسیله سیاست باید در رابطه خود بازی قدرت راه بیاندازند و به زور به همسر خود ثابت کنند که رفتار او غلط است در حالی که این طور نیست و باید با کلمات عاشقانه و نشاط خود او را ترغیب کنید که در تمامی مسائل با شما مشورت کند و از چیز هایی که متنفر هستید دوری کند.

مهمترین سیاست های زنانه در رفتار با شوهر

در ادامه به برخی از مهمترین سیاست های زنانه در رفتار با شوهر پرداخته ایم تا با استفاده از این روش ها زندگی شاد و هیجانی همراه با همسر خود داشته باشید. مهمترین سیاست های زنانه در رفتار با همسر عبارت است از :

  • استفاده از کلمات عاشقانه و محبت آمیز در طول روز
  • اگر از همسر خود درخواستی دارید واضح و صریح به او بگویید.
  • زمانی که همسرتان در منزل است کنار او باشید و کار های آشپزخانه و خانه را کنار بگذارید.
  • به ارایش و پوشش خود در خانه بسیار اهمیت دهید.
  • همیشه در زندگی مشترک خود راستگو باشید تا از همسرتان نیز گفتار و رفتار صادقانه ببینید.
  • همیشه در زندگی مشترک گفتنی ها را بگویید و به زمان دیگری موکول نکنید.
  • همیشه از همسر خود تعریف و تمجید کنید و نگذارید وقتی کاری برایتان انجام می دهد در ان زمان تعریف کنید.
  • در مسائل کاری و اجتماعی همسرتان دخالت نکنید و دوستانه ناظر کار های او باشید.
جمع بندی نهایی

هر خانمی باید برای داشتن یک رابطه خوب و شاد تلاش های بسیاری کند. زیرا یک خانم می تواند با استفاده از سیاست های زنانه قبل از ازدواج و بعد از ازدواج مرد خود را بیش از پیش به خود جذب کند و همچنین ادامه رابطه را به درستی مدیریت کند. در حقیقت یک خانم می‌تواند با فراگیری روش ‌ها و سیاست‌ های درست زنانه، چه در دوران آشنایی چه دوران عقد و حتی بعد از آن در زندگی زناشویی خود رابطه ‌ای سالم و درست با مرد مورد علاقه ‌اش بسازد.

در جمع بندی نهایی این مقاله باید بگوییم که همیشه سعی کنید با همسر خود دوتایی برا انجام همه ی کار ها مشورت کنید و تصمیم گیری نهایی را خودتان یا همسرتان به تنهایی انجام ندهد. همچنین باید گفت که همسرتان حتی اگر یک نان هم برای خانه خریداری کرد از او تشکر کنید. در پایان امیدوار هستیم مطالب فوق برای شما مفید واقع شده باشد و از آن نهایت بهره را برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *